Yaşının insanı gibi davranmayan insanlar hakkında fikriniz ne?

Yaşının insanı gibi davranmayan insanlar hakkında fikriniz ne?

Adam veya kadın bakıyorsunuz 30 unu devirmiş veya 40 ını.. Ama hala çocuk gibi hareketler, davranışlar.. böyle en ufak şeyde ego savaşına girmeler falan.. Büyümemekten öte olgunlaşmamışlık var üzerinde bu insanların..küçük küçük oyunlar kafalarında, aşırı tepkiler.. İnanın yaşına göre davranmayan o kadar çok insan görüyorum ki ve artık nefret derecesine geldim.. sizce insanlar neden farketmez ben artık kocaman insanım daha normal tepkiler vermem lazım, daha insancıl bakmam lazım demez?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen insan yaşını yaşamı unutmalı.Kendine zaman ayırmalı.Bazılarımız abartır .Küçüklerde bile aşırı olgunlaşma var bazılarında.Herşeyin kararı iyidir.Aslında bazılarımız çocuk gibi davrandığını zanneder ama aslında çocukluğun bir tarafını alır.O tarafda şımarıklıkdır.Aslında çocukluğun güzel tarafları saflık,herşeye iyi bakmak,neşe ve heyacanla bakmak gibi kavgaların bile iki dakika sonra kolkola sarılıp halledildiği gibi yaşamak bu özellikleri anlasalar.Sonra hep beraber gerçek çocukluk yapmak iyi olurdu.Günümüzü yaşanır kılardı.Ama şımarıklık başka birşeydir.Ve geçmişde kalması iyidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• testere 8'i böyle tip insanlarla çekecen:DDDDDD

hahahahhhaha

0|0
    0|0
  • çok var piyasada

süper egolu insanlar nefretim onlara

0|0
    0|0
  • İnsanlar her yaş ve her olgunluk derecesinde çocukça davranabilirler... geç olgunlaşabilirler... hiç olgunlaşmayabilirler... bunların hepsi normal de sizin bu insanlardan nefret etmeniz biraz çevrenize karşı ilginiz ve onlardan etkilendiğinizi gösteriyor...

Psikolojik bir sorun yaşıyor olma ihtimaliniz yüksek, bu durumu bir psikolog ile görüşmenizde yarar var...

0|0
    0|0
    • psikolojik bir sorunum olduğunu nereden çıkardınız anlamadım.. bu tip insanlarla karşılaşmış olsaydınız hayatı ne kadar zorlaştırdıklarını farkederdiniz? ayrıyeten sorularımı şahsımla ilgili sanmanız da ayrı bir olay herkesin sevdiği sevmediği şeyler vardır değil mi?

• cehalet...

0|0
    0|0
  • zaman insanları değil meyveleri olgunlastirir diye bir cumle geldi aklima.ailenin önemi bir kez daha ön planda aile terbiyesi çok önemli.yoksa davranışlar oturdu ise değişmez.

0|0
    0|0
    • insan isterse ve farkına varırsa değişir bence.. çünkü, gerçekten bazı şeyler herşey değil ama, kendi iç dünyamızdaki yönelimler bizim elimizde..

• düşük bir olasilik.çoğunluk değişimi reddediyor.azinlik degisse ne olurki.

• Bazıları gerçekten komik olabiliyor :) Bazıları da ortamda kar fırtınası estriyor tir tir titriyorum :(

0|0
    0|0
  • Birkaç örnek verseydin keşke... Çocuk gibi hareketlerden kastın nedir?

0|0
    0|0
    • etmusa verdiğim cevaba bakabilirsin..

• Bencil insan herşeyde bencildir... Aşkta sevgide ticarette arkadaşlıkta vs... Kendini dünyanın merkezinde görür.. Karşısındaki kişiyi kendi yerine koymayı hiç düşünmez... Empati kurma dereceleri sıfırdır... Kişisel olarak söylüyorum ben uzak dururum ve de böyle kişilerden uzak duruyorum...

• hımm en iyisi sanırım..

• selam ben 30 unda hala cocuk gibi boyama yapan adam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kocaman kız oldum hala peluş kedimle uyuyorum yaşımın insanı değilim ben en az 15 yıl geriden geliyorum :)))

soruya gelirsek çocuk gibi bir ruha sahip olmak harika bir şeydir ama çocuk gibi mızmız olmak berbat bir şeydir...henüz olgunlaşmamışlar.yaşla büyüyor insan olgunlaşamıyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • içinde bir çocuk olması olgunluktur bence :) ama dediğin gibi mızmız bencil ve mızıkçı olmak çok kötü...

• işte çocuk ruhlu olmak ile çocuksu olmak arasındaki fark :))

• Teşekkür ederim.İçimizdeki şefkati uyandırması amacıyla koydum:)

• Cocukluk/cocuk gibi davranmak yas ile alakalı degil, kisilikle alakalıdır.

Ego ise -ben- demektir.

Hic-lik denizinde bogulmaktansa, kendini savunan, benligini doyuran insanları seviyorum.Tabi ki, herseyin az-ı yarar, cogu zarar, orta yolu bulmak sart.

0|0
    0|0
  • Ben de 32 yaşındayım ve hala büyümedim:))Hala bebeklerim çalınsa delicesine kavga ederim:)

0|0
    0|0
  • Çok itici...

0|0
    0|0
  • İnsanların yaşları ilerler ama kişilikleri aynı kalır.

0|0
    0|0
  • Yasinin insani olmadigini dusunuyorum.

Ara ara israf dediklerim de olmuyor degil.

0|0
    0|0
    • evet bir de bunlar hala çocuk gibi sürekli yarış halinde oluyorlar, hırslı ve şımarık..

Yükleniyor...