Ünal Aysal'a elveda! Ünal Aysal başkanlığı reddetti ne düşünüyorsunuz?

sizce bundan sonra neler olur hayırlısı... iyi oldu

0|0
5|40

En İyi Erkek Görüşü

• Ünal Aysal dönemi Galatasaray için başarılı bir dönemdir Aysal bu görevi devralmadan önce tam 4 sene Şampiyon olamamış 5 sene Şampiyonlar ligine gidememiş basketbolda 25 sene Şampiyon olamamış takım vardı ve bu hasretlere son verdi. Hayalini bile kuramayacağımız Sneijder ve Drogba gibi dünya yıldızlarına bu formayı giydirdi, TFF ve TBF gibi Taraflı kurumlara hep dik durdu, , Galatasarayın kadro değerini 100 Milyon Euro'dan 150 Milyon Euro'ya çıkardı tabiki herkes gibi onunda hataları oldu fakat Galatasaray tarihinin en iyi başkanlarından biri olması için bu hatalar buna engel değil

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Gitmesi bizim için kötü oldu.
    Altın çağımızı onunla yaşadık diyebiliriz sportif branşlarda. Ekonomi konusundada en çok gelir elde ettiğimiz seneleri başkanlık yaptığı süreler.
    Faruk sürende, Alp yamanda Galatasaray'ı sömürecek insanlar yazık oldu şimdiden.

0|0
    0|0
  • Bence bu konunun üstünde çok fazla durmamak gerek akıllı düşünmek gerekirse aysalın gitmesi iyi oldu tabiki başarılarını göz ardı edemeyiz ama gitme vakti geldi önemli olan kişiler değil galatasaraydır. artık önümüze bakıp klübü özellikle sportif olarak ayağa kaldıracak kişilerin başa gelmesi gerekir ki bu kişilerin başında Abdurrahim Albayrak gelir ikinci isim ise Ali Dürüst tür. Teknuk direktör olarek ise kesinlikle yabancı hocaya karşıyım gönül isterki her ne olursa olsun fatih terimin geri gelsin ama o olmazsa m. denizli e. sağlam dan birinin gelmesini usterim. Fanatik bir Galatasaraylı olarak benim düşüncem bu şekilde

0|0
    0|0
  • Gs yarra yedi

2|0
    1|1
  • Aslında planlaması profesyonel bir insana benziyordu ama bizim Türkiye proluktan çok Abdurrahim Albayrak gibileri iş yapabiliyor üzelerekte olsa gitmesini istedim ve sevindim.

http://i.hizliresim.com/G12am6.jpg

0|0
    0|0
  • o kadar borclar nolcak

1|0
    0|1
  • Bizi bırakıp gidene (fatih terim) ihtiyacımız yok. Ünal Aysal bence büyük bir kayıp. Bu kadar doğru, dürüst, Galatasarayı her noktada ileri taşıyan, herzaman takımını savunan ve onu ezdirmeyen, *öte *öt diyen bir başkan bir daha zor gelir. Gidişat kötü.
    Not: Para için; kimseye haber vermeyen, taraftarını ve başkanını hiçe sayan, herkesden habersiz TFF ile msaya oturup onla anlaşma yapan F. T *iktirsin gitsin. Hani aslolan Galatarasaydı pezo

0|0
    0|0
    • Kesinlikle seninle aynı düşünüyorum. Fatih Terim taraftar kadw düşünmedi Galatasarayi

• Bazı şeyler ortaya çıktı herkesin yüzünü gördük. Baş çıktığımız tüpçünün ve bazılarının yalakası oldu *öt yalıyor şuan. Galatasaray his, ruh takımıdır. Bunun gibi kanı bozuklara ihtiyacımız yok.

• Büyük başkan umarım bırakmaz. Her kulvarda başarıdan başarıya koşturdu. Kümede kal Galatasaray diyordu gittiğimiz her yerde rakipler fener ağlama demeye başladık. Ama işte kahpe eylül...

0|0
    0|0
  • Güzel başarılar sağladı ama gitmesine üzülmedim. Baskın karakterli teknik direktörlerin ülkemizde iş yaptığını anlayamadı. Bkz:Fatih Terim, Yılmaz Vural vs

0|0
    0|0
  • adam zaten yaşandı bu işlere girmesi hataydı zaten yaşı gelmiş 70 küsur'a bırakacaktı biraz erken davrandı o kadar.

0|0
    0|0
  • Bir an önce gitmesini istiyordum yakında gidecek gibi görünüyor. Faruk Süren başkan olacak herhalde. Henüz çok geç değil bence kurtarabilmek için koca bir sezon var önümüzde.

0|0
    0|0
  • Adam akıllı takımı borç batağına soktu şimdi gidiyr. Gelecek kişinin Allah yardımcısı olsun Beşiktaş'ın 2 yıl önceki durumundan daha beter hala düşeceğiz

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde bugun Unal aysalin enerji şirketinden aradilar ama bekledigim parayi vermiyorlar anlasaydik iyiydi

0|0
    0|0
  • Sonra durup baktım dedim ki #İyikiFENERBAHÇELİYİM

1|1
    0|1
  • olan fatih terime oldu s. gitsin.. fatih terimi kovdu kovalı maçları takip etmez oldum zaten futbola olan ilgimi bu şerefsiz bitirmişti...

0|0
    1|0
  • Bu haberi bugün duyduğumda kafede sevinçten havaya fırladım, takıma 0 katkısı vardı, İnş yeni başkanla birlikte Fatih Terim'de gelir.

0|0
    1|0
    • Fatih Terim biraz zor gelir artık

• Peki öyle olsun. Zaten kendi doğrunun dışına çıkmayacaksın.

• @azra3535 kendi doğrularım değil, azracım, gerçekler cevabın içinde teşekkür ederim :)

• İyi oldu galiba efendi adamdı ama

0|0
    0|0
  • başqannn bırakma bizi başqannn daha fenerin 4. yıldızı görcennnn

0|0
    0|0
  • Takımı batırdı gidiyorr işte

0|0
    0|0
  • Tüh ya bir fenerli olarak üzüldüm :( imza toplayalım gençler gelsin tekrar

0|0
    0|0
  • Sıçtık kısacası.

0|0
    0|0
  • kadıköyde galibiyet göremeyen galatasaray başkanları listesine aysalı da ekledim:)))

0|0
    0|0
  • şerefsiz batırdı klubü şimdide kaçıyo pislik herif defolup gitsin cehennemin dibine kadar yolu var ondan kötüsü gelmez zaten

0|0
    0|0
  • Bu Galatasaray beni kanser edecek...

0|0
    1|0
  • Çok iyi bir yönetici ama bence futbolu anlamadığı için saha içindeki atraksyonlarda başarısız oldu. En önemlisi de sahadaki olaydır zaten. O yüzden gitmesi daha hayırlı oldu ama kaos ortamı yaşanıyor şu an keşke yazın alsaydı bu kararları..

0|0
    0|0
  • fatih terim gelir umarım tekrardan

0|0
    1|0
  • Borcu kitledi size gitti 2 inci tupcu vakasi gs basinda

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim Aziz Yıldırım da ünal aysal da itici..

0|0
    0|0
  • Adamın 20 yaşındaki manıtasıda terkti aysalı

0|0
    0|0
  • bugüne kadar için teşekkürler artık yenilenme vakti

0|0
    0|0
  • Drogba, Sneijder, Bruma, 5 kupa. Vergi borçlarını bıraktı ardında gidiyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Dün programı izledim. Çok üzüldüm:(
    Galatasaray için gerçekten iyi şeyler yapmıştı. Kim gelir bilemem ama umarım takımımız bu değişimden çok kötü etkilenmez

0|0
    0|1
  • Kurtulduk şükür:D

0|2
    0|0
    • Futboldan anlamadığın halde yorum yaptığın çok belli. 25 senedir basketbolda şampiyon olamayan Galatasaray Aysal döneminde oldu. Bruma drogba sneijder o olmasaydı kim getirirdi bir düşün istersen

• Kime ergen diyorsun? Birincisi 24 yaşında bir öğretmenim. Yani ergenlik yaşımi çoktan tamamladım. Ikincisi sayfana baktım ve anladım ki senin gibi abaza olmaktansa ergen olmayı tercih ederim. 25 in üstünde ülke gezmiş üç dil bilen sosyoloji felsefe ve sanat delisi bir bayanim. Hadi az ötede oynayın.

• Hemde agir ergensin sennn.. aman tanrim didim asil sen oteye git işsiz !! buranin amaci zaten eglenmek ve sacmalamak hic tanımadığın insanlari bos bos yargilamak degil.. diger soylediklerinin yalan oldugu cok belli oldugundan bisey yazmaya gerek görmüyorum.:DD @azra3535

• Allah'a şükür derim başka ne diyeceğim? Takımın içine s. çtı gitti :S

0|1
    0|0
  • gemisi battı ve gemiyi ilk önce kaptan terketti

0|1
    0|0
  • Hataları olmustur ama kazandırdıkları daha coktu ondan iyisi gelmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...