Hayatınızda en heyecanlandığınız andrenalinin zirve yaptığı anlar neler?

Hayatınızda en heyecanlandıgınız andrenalinin zirve yaptigi anlar neler ? Şahsen benim sahile gitmek icin evden pencereden kacmam ve sabah eve sessizce girmem xd

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1997 yılıydı, hayatımda ılk depremı yasıyordum elektrkler kesılmıstı ayagımn altında bulunan karoların kabardıgını ıkı karo bırlesım yerının ucgenlesıp ayagma neredeyse sıvrı cısızım edası yarattıgında adrenalın neymıs gordum,

2. 2003 yılında yolda bısıklet kullanırken motosıklet sagımdan benı gecerken o sesı duyup saga kırıp ona yol vermek ıstedım ama adam sagımdaymıs ona carparak trafıgın ortasına dustugumde son surat bana gelen arbanın acı fren sesını duydugumda adrenalın dopamın hıstamın testesteron ve her hormonu tattım

3. arkadaslarla denıze gırdıgımzde, buyuk bı kayalıktan balklama atladıktan sonra yuzeye dogru kulac atarken denızde balıkcı agına takılıp dıve dogru cekıldıgımdır

EN KORKTUGUM ise 10 yasımdayken garajda arabanın bagajına saklandım ve garaja ılk gıren aıle bıreyımı korkutacaktım hafıf aralık bırakmıstım bagajı, nasılsa tık dıye kapandı ve bızımkılerde komsulara gectıler, 20 dakıka bagırmaktan sesım 2 hafta kendıne gelmedı, hani derler ya hayatım fılm serıdı gıbı aktı gectı gerçekten geçti ölüme en çok yaklaştığım anlardan biriydi bu.

kısaca benım hayatım adrenalin daha sayımı?

0|0
    0|0
    • Belayı cekiyorsun sanırım xd

• seninde çocukluğunun maşallahı var şimdilerde nasılsın Allah bilir

• unumu eledim eleği astım baktım boş duruyo götürdüm eleği sattım,

bi mail geldiydi 99 kişiye yolla her isteğin olur diye yollmadım inanmadım ogun bu gundur burnum b**tan kurtulmadı :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bi kaç yıl önce köye dolaşmaya, kiraz toplamaya gitmiştik, sigara içmek için arazi olayım derken kuru otların olduğu bi tarlaya girdim. bu arada altımda şort ve ayağımda da terlik vardı. otlukta bir kaç adım attıktan sonra güneşte adamakıllı ısınıp yüksek hareket kabiliyetine ulaşmış yaklaşk 2 metrelik yılanla karşılaşmam sonrası kendisinin çöreklendiği yerden üzerime doğru manevra yapmasıyla kalp atışlarımın basıncını kulak zarımda hissediyordum. Allah'tan o da korktu ben bağırınca :) ne diye bağırdım onu bile hatırlayamıyorum. zıçmaya ramak kalmıştı :)

0|2
    0|0
  • Karşı bahçenin otoparkını ateşe vermekti. Gerçi onlar arkadaşımdı, beni babam çağırmıştı yanına. İşi halledip geldiğimde bir baktım ki dumanlar çıkıyor. İçeride 2 araba varmış. İtfaiye gelmişti. Arkadaşlar anlatıyor bir de. Yaş 12-13 falan. Allahtan arabalar yanmadı.

Aynı yerde otoparkın lambalarını kırıyorduk. Niye kırdığımızı bilmiyorum aksiyon arıyoruz ergen halimizle. Otopark sahibi kulaklarımıza asıldığı ve polise gidiyoruz dediği anda bayılıyordum sanırım.

Ha bir de ben 5 yaşındayken ablamın gözüne kumanda ile vurmuştum. Ağzındaki polo şeker düştüğü zaman ben de gözü düştü sanmıştım. Kaç hafta mor gezmişti canım ablam. Hiç unutamam 18 yaşıma geldim hala dün gibi hatırlarım :(

0|1
    0|0
  • 20 kişinin beni kovalamasıydı galiba ama G max'e binsem onu geride bırakır

0|0
    0|0
  • arabayla sulama kanalına girmem

0|0
    0|0
  • bungee jumping yapabilsem o zaman extreme olacak.onun dışında birşey yok

0|0
    0|0
  • Askerde G3 piyade tüfeği kullanmaktı, ondan sonra ne zaman silah kullandıysam aynı duyguya kapıldım

0|0
    0|0
  • Soylemesem olmaz mi?

0|0
    0|1
  • bikere çayı şekersiz içmiştim ilginç bi deneyimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabahın 7sinde 4 tane boynu tasmalı sivas kangalı çoban köpeğinin üzerime atlamasından sonrası çok monoton geçti

0|0
    0|0
  • lisede başka bir sınıfla paralel yürüttüğümüz kopya organizasyonun diğer sınıfta patlak vermesi ve ortalığın karışması...okuyunca heyecan verici gelmiyor ama,biz neler yaşamıştık...

0|0
    0|0
    • Ben ortaokulda kağıdımı ark. Verdim kağıt gelene kadar ölcektim heyecandan xd

• luna park şu an aklıma gelen

0|0
    0|0
Yükleniyor...