Ayrıldıktan 5-6 ay sonra bir ilişkiniz oldu onunla sadece 1 ay sürdü. İlk ayrıldıgınızı unutmuş musunuzdur?

Toplanın hele yamacıma sorum var

Erkekler, siz mesela biriyle uzun süre çıktınız ve terkettiniz diyelim 1 sene 11 ay kadar bi süre görüştünüz konuştunuz.neyse işte ayrıldktan 5-6 ay sonra bi ilişkiniz oldu onunla sadece 1 ay sürdü. ilk ayrıldıgınızı unutmuşmusunuzdur ? 1 ay sürenide siz terkettiniz. yani ilki aklınızda olurmu hiç kıyaslama yaparmısınız. ilkine dönmeseniz bile onu üzdüğünüz için bi keşke çekermisiniz

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nasıl bir paragraf sorusu böyle..

Eğer bir kişiyle bir yılımı beraber geçirmişsem, onu ömür boyu unutamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu sitede bu tarz sorularla gizli gizli matematik dersi verildiğinden kıllanıyorum..

0|1
    1|0
  • ohohoho 1 önceki nolacak :D ben hala derim keşke 10 yıl önceki sevgilimle hiç ayrılmasaydık die :D aradan kaç sevgili geçti

0|0
    0|0
  • bence kafana bu kadar takma ama hiç kimse o kadar süre ilişki yaşadığı kadını birden silip atamaz, eğer ortada aldatma varsa durum değişik olabilir ama yine de aklının büyük bir kısmı önceki arkadaşında kalır

0|0
    0|0
  • ne çekicek , üzülse zaten adam senden sonra başkasına gitmez kardeşim , mantıklı ol biraz

0|1
    0|0
  • eğer yanlış birisi ise hayır

0|0
    0|0
  • Bence 2 musluk havuzu 6 saatte doldurur:)

0|0
    0|0
  • biten bitmiştir mazi derler hayat bilinengecmiste değil bilinmeyen gelecektedir.

0|0
    0|0
  • öss sorusu gibi mübarek.

0|0
    0|0
  • 1 sene 11 ay süren ilişkimin neden bittiğine bağlı

0|0
    0|0
  • biz erkekler hepimiz aynı değiliz hepimiz aynı hayatı yaşamıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bnce eski ilişkiden daha iyisini bulup bulamadığına bağlı bu soru.. yani senden daha iyisini bulmuş olsa bir ayda bitirmezdi..+ bu ayrılktan sonra emin ol ufakta olsa bir keşke demiştir.. kısa sürdüğünü düşünerekten cevapladım ama giden gitmiştir bnce dşünme bile..;)

0|0
    0|0
  • He

0|0
    0|0
Yükleniyor...