Böyle bir erkeği geri kafalı diye mi yorumlarsınız?

Hey hey sana sordum evet sana :D söylesene ;)

Eğer bir Erkek Dinine bağlı, namuslu, şerefli, dürüst olurda, sizle herşeyi evlendikten sonra yapmak isterse, Mesela Dudağınızdan öpeceğine, anlınızdan öpüp "Helalımsın" derse. Toplum içinde kızı düşünüp elinden dahi tutmak istemesse. Geri kafalı diye mi yorumlarsınız, yoksa öpüp baş üstüme koyar gurur mu duyarsınız ?.. Mesela atıyorum... İlişkiniz İki yıl sürsede ...

Aynı soru erkeklerede... kız iki sene izin vermesse ... siz napardınız ? ... bırakırmısınız, yoksa taktir edip gurur duyar devam mı edersiniz ...

Güncellemeler:
Dinine bagli derken, asiri dinci, seriatci demiyorum, hem dini görevlerini yapip, yinede yüzmesine, aksamlari uygun disco harici yerlere gidebilirler yani ...

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• basımın tacı ederım.helal derım aynı dusunuyorum cunku.bu zaman kadar elım erkek elıne degmedı esıme saklıyorum kendımı her sekılde Allah tan ıstegımde kendım gıbı bırıne denk gelmem

0|1
    1|0
    • en iyi cevap... insallah allah gönlüne göre verir :)... helal böyle kalpten düsünüyorsan ... devam :))

• ne alak sımdı?sadece acıklara dıye yazı varda ben mı gormuyorum?net sonucta ve bılgı ıcerıklı ınsanlara yardımda bulunma ıcın kurulmus bır sıte.kapalı acık dıye ayrım yapmanda buyuk bı terbıyesızlık

• HAAAAAAAAAAAYIR !.. sen yanlis anladin beni :((( ...benim ayrim yaptigim falan yok ! ... ona kalirsan benim annem de kapali, ne ayrimi SACMALAMA ! ... face de olsa normal derdim, ama bu sitede daha yeniyim, ve daha türbanli birisine rastlamadim o acidan ! ...dedim :S

Kızlar Ne Diyor 16

• en azından bı elimi tutaydi iyiydi :D saka bı yana öylesine can feda. İns kendim gibi biri çıkar karşıma :)

0|1
    0|0
  • aynı durumu ben yaşadım desem öyle şeyler istemediğim için ayrıldık o yazdığın gibi biri varmıki keşke olsa tabiki daha çok severim bana gerçekten değer veriyorki dikkatli davranıyor derdim ahh keşke varmıki:)

0|0
    0|0
    • Ha, simdi anladim durumu, sen istemedin cok yakin olmak, ama o istedi, sana da ters düsdü ayrildiniz, dogrumu anladim ? ...

neden olmasin ki, kesin vardir bence kardesim,

ben övmüyorum kendimi allah da biliyor zaten, onun bildigini kuldan saklicak diiglim ya, sigaram yok,alkolüm yok, icki, disko desen yok, cuma namazlarimi kacirmam, cuma arefesinde yasin okurum, benim gbi vardir kesin öyleleri, nasip kismet isi ...

• Sen dogru olani yapmissin, helal, bosver ozaman onu, seni kaybettigne yansin o asil ;)

• var omaz mı bende yok diyodum yazılanları gördüm demek varmış

• helalin var der basımda tasırım tabikide var mı bu devirde böyleleri

0|2
    0|0
  • Ben aşkı nimet gibi başımın üstünde taşıdım ondandır boyun eğmeyişim.. demiş Kahraman Tazeoğlu.

Allah boyun eğdirmeyen öpüp başımızın üstünde gururla taşıyabileceğimiz insanlarla karşılaştırsın hepimizi..

0|1
    0|0
  • helaal olsun deriim... delikanlı erkek iştee budur ...

0|1
    0|0
  • Öpüp basıma koymam.. Tamam bu dediklerin bir yere kadar iyi olabilir. Hani ilk haftadan yapmak kötü olabilir ama 1 2 sene cıkıp da hala elimi tutmuyorsa ben pısırık,pasif bir erkek oldugunu düsünürüm. ve sogurum..

0|1
    0|0
    • Hmm, herkesin düsüncesi farkli tabi, ama efendi olan bir insanda, öyle el alemin ortasinda bir kizla, öpüsüp, el ele dolasmaz diye düsünüyorum ...

• gurur duyarım asık olurum sevgim artar

eğer gercektenböyleyse

ve diğer kızlara bakısını yakalamıyorsam

emin olurum ki beni seviyor ve dinine baglı

0|0
    0|1
    • Hmm, helal ama demezmisin, ya bu cocuk beni öpmüyor hic dudagimdan falan filan gibisinden ? ... sevgilisiniz sonucda, isteyebilirsin ...

• az cok derken ? dini bilgi almadin mi dogru dürüst ? ...

Ya, orasi öyle haram isler isliyorsa, müslümanlik dindarligindan süphe ederim bende ozaman, otomatikmen güvende kaybolur ..

• Keske öyle biri olsa gerci olsada o piyango bana vurmaz. Bence kesinlikle geri kafalilik deyil

0|1
    0|1
    • Böyle düsündügün güzel, ama hic belli olmaz belki vurur sanada piyango :))

• Ya, tabi ilk basda anlasmak geliyor, ONDAN sonra, ilerisi igle düsünüp, yasaklar hakkinda konusabilir tartisabilirsin ...

• var benden bahsediyor

• muhteşem bir şey olurdu o.var mı ki öylesi,gece gece hayal alemine sokma bizi :)

0|0
    0|1
  • öpüp başımın üstüne koyar.nikahıma alırım.gurur duyarım.

1|0
    0|1
    • Helal böyle düsündüügne, ama yadirgamassin demi, mesela öpüsmedigine falan ?

• heh şunu bileydin.tenceresine göre kapak olmalı.

• yeees right ! ...

• her şeyin çoğu sıkar insanı, orta olmalı

0|0
    0|0
  • geri kafalı demem. ama böyle biri ile de olmam.

0|0
    0|1
    • o kişinin dinsel şeyler dışında bir şeyler yapması umrumda değil aslında. isterse yapmayabilir. sonuçta benim de pek sosyal hayatım yok. onun da olmaması sorun değil. dinen yanlış olan insanlarla ilişkileri beni daha çok alakadar ediyor. eğer onları sevip, değer verebiliyorsa güzel.

• anliyorum ...

• bulursan bir adet bana yolla birde beşiktaşlı olursa basarım nikahı

0|0
    0|1
  • Böyle erkek kaldı mı bu devirde ? Olsa gururla yanımda taşırım

0|0
    0|1
    • Bence kesinlikle vardir... ama bende sunu merak ediyorum... acaba böyle bir erkege "tamam hersey evlendikten sonra olsun" diyen kizlar var mi :S... cünkü ne bileyim, öpmedi etmedi tutmadi diye kiz cok ..

• insallah,

allah herkesin gönlüne göre versin ya :)

• böyle bir erkeğin olduğuna kesinlikle inanmıyorum varsa ala

0|0
    0|1
  • ''abartma canım'' derim ben ona. böyle bir ilişki hiç de sağlıklı değil.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bırakılır mı öyle hatun devam tabiki!

0|1
    0|0
  • İnsan biraz kendini düşünmeli bu noktada... Böylesine olumlu olan bir ilişki çabuk monotonlaşır..

Herhangi bir zorluk olmazsa anlamlı olan bir şeyler kalmaz diye düşünüyorum .. Birde kız ile elele tutuşmanın; toplum içinde kız için yanlış anlaşılacak bir durum olduğunu düşünen erkeğe geri kafalı derim ..

0|0
    0|0
    • geri kafali mi ?... belki erkek kizi düsünüyor, el alem , sunun bunun kizi su cocukla el ele sarmas dolas dolasiyor demesinler diye ?

• Eğer dediğin gibiyse o erkek elalemin görüşlerini onaylamıştır, o erkeğin elalemden bir farkı yoktur ... Kızı düşünen adam tutar kızın elinden , helalim der elalemin agzını kapatır...

• övünmek falan değil yani ama ben böyle birisiyim... helalim değilse dokunmam elinden bile tutmam... gezerim dolaşırım sinemaya gideriz vs. ama bunları yaparken tensel temas gerekmiyor diye düşünüyorum ve bu şekilde bi kız ile evlenmek isterim daha yaşım erken ve ztn kesinlikle kapalı bir kızla çıkmayı tercih edrim...

0|0
    0|0
    • allah gönlüne göre versin kardesim, ins istedigin gibi olur hayirlisi igle ...

• ya haberde gördüm tarkanın konserlerini tarkanla il il geziyorlarmış birde sabah 8 de gidiyorlar konser yerine bunu da tv de gurur duyulacak birşeymiş gibi söylüyor bunlar yarın anne olacaklar birde yani

• sabah namazina olsa, ömürlerinde bir kere kalkmazlar ...

• varsa öyle kız hemen müzeye koyalım çünkü nesli tükenmekte diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Kadınların büyük bi yüzdesi bu dediğin profili sevmezler. Tesettürlü olanlarda buna dahil. Yırtık olup sevişgen olacaksın. Yoksa işin zor hacı :)

0|0
    0|0
    • Ben sordum iste biladar, bakalim nasil yorumlar cikicak diye, ama bencede galiba burda öyle deselerde 80 % ayri bir fikirde ...

• Hacı bu yorumlara bakma sen, gerçekte hiç kimse birlikte olmaz böyle bir erkekle, şekil A'da görüldüğü gibi

0|0
    0|0
    • böyle kızlar da var böyle erkeklerde ama hiç biri birbirini istemez

• aynen kimse böyle erkek istemez kız böyle kız görse ya top bu der yada pısırık geri kafalı der...

• Haklsiziniz, gerceginde bence hep öyle bir erkek isteriz derler, ama hic cabalamazlar, nerde kizlarla oynayan "cool" erkekler varsa, onlara gözleri kayar ...

• Dinine bağlı olunca discoya gidilmiyor mu yani?

0|0
    0|0
    • 5 vakit namaz kil, alkolik ortamlarda göbek at, normal mi ?

• öyle kıza can kurban, insan kavun değilki dibini kokluyasın.

0|0
    0|0
  • Aynen kardeş kızlar istese vermez.. İsterse el ele tutturmaz isterse.. İsterse öptürmez.. Sevdiği erkeğini yönetir şimdiki devirde erkek kızları yönetiyor bunlar boş şeyler bunları bırak kızlar bile küfür kullanıyor görmek çok.. Küfür eden kızlar madem küfür ediyorsunuz ayakta işeyinde görelim :D

0|0
    0|0
    • Dogru, aslinda kizlar evet demese, ya erkek sever kalir, yada cekip gider, onlarinda elinde olan bisey aslinda ...

• Evet öyle hem ülkemiz namuslu olmuş olur. Ama burdaki denilenlere inanma burdakiler kafadan esp atıyor ben buraya yeni üye olmuştum ve kimin ne olduğunu anladım maden kızlar veriyor neden ozaman dışarı çıktığında daha farklı gözüküyor veren olabilir onlar ileri dönük bakandır burdakiler yok veriyorum bilmem ne nerde mekan buldun nerde yer varki veriyorsun veriyorsan abdes almadan günah birde günahtır diyolar asıl günah olan evlenmeden önce vermek ve aldığın abdes kabul sayılmıyor.

Yükleniyor...