Onunla olmak istiyorum ama süründürmek de istiyorum, ne yapacağım?

3 gün önce ayrıldığım sevgilim dün gece beni aramış tabi ben uyuyodum sabah uyandığımda aradım cevap vermedi daha sonra beni aradı açtığımda aramışsın noldu dedi bende gece aramışsın ona geri döndüm dedim ben aramadım telefon kendi kendine aramıştır gibi saçma bi cevap verdi sonrada sesini özledim gibi saçmalıklar ve hiçbişey yokmuş gibi konuşmalar suçlu olduğu halde o ayrıldı ve bu sefer gerçekten bitti geri dönüş yok bilmem neler öğlende mesaj atmış özledima aptal şey diye cevap vermedim düzgün mesaj atadığı için seviyorum onunla olmak istiyorum ama süründürmekte istiyorum ne yapıcam bilmiyorum.

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• kesin bu adamın yaşı 20 filandır :D o yaştaki erkeklerin klasik davranışı ergenlik işte :D bu kızdan sıkıldım der ayrılır 2 gün sonra ben ne mal adamım taş gibi kızı bıraktım der geri döner

0|0
    0|0
  • n eyapsın seni seviyor işte

0|0
    0|0
  • Cevabı basit ne yaptığıgın ne düşündüğünün

0|0
    0|0
  • bu erkekler ayrılmayı bile beceremiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlasicaksiniz yine sonra en fazla 3 ay'a kalmaz yine ayrilirsiniz...

Tecrube ...aynisi benimde basima geldi ve 3 ay sonra sana "ozledim" diyen kisi insallah bnde oldugu gibi seni de en kotu sekilde aldatmaz...

"ama yinede unutma hic kimse vazgecilmez degildir..." :))

0|0
    0|0
  • İyice özür dilesin. Bırak sürünsüün... Boşver. Sonra canın çok istiyosa affet

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsan bunu yapma seviyorsan ona 1 şans daha ver insan her zaman sevdiği yanında olsun ister her ne ypsada ona kıyamaz elini kalbine koy duygularından emin olmadan bişey yapma seviyorsanbi şans vermelisin bence :)

0|0
    0|0
    • son 1 ayda her yaptığına göz yumdum aramız iyi olsun diye hep ben alttan aldım ama çok ağır konuştu söylenmicek şeyler söyledi bunları yediremiyorum sadece

• bende agza alinmayacak sözler duydum ama o söyledigi için kizamiyorum.normal biri söylemiş olsaydi inan komaya sokardım ama ona kızamıyorum işte

• iyi dileklerin için sağol canım umarım :) aşkın önüne geçilmiyor adam ağzına ediyor yinede vazgeçemiyosun manyakça bişey

• keşke geri dönmeseydin ona sende onu arayınca saçmalamış tekrar arardı kesin.

0|0
    0|0
  • sevimlilik yapmaya calısmıs sanırım. batırmıss...

0|0
    0|0
  • o ne öyle ya ne kadar saçma bi neden. salla gitsin

0|0
    0|0
    • sen ne kadar acımasız birisin ya biriseni sallasa ?

• sana hayır dediğim için mi biri gelir biri gider diyen kız oldum. diyecek çok şey var ama susuyorum

• susma de bakalım ne diyecen

• İyice yalvarmadan dönme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...