En son ne zaman bir kızın yanından geçerken laf attınız ve tam olarak söylediğiniz nedir?

Kızlar siz de en son ne zaman laf atıldığını yazabilirsiniz ve ne olduğunu, tabi eğer laf attıysanız onu da şey ettiriverin artık.. kiss ya..

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kişi(sap) bir banka oturmuş bir arkadaşı bekliyorduk, sonra tam önümüzden, baya mini etekli, manken gibi, bir kîz geçecekti, bizim öküz gibi baktığımızı farkedince bu hızlanmaya başladı bu, ben de tam o esnada, arkadaşlara söyler gibi kızın da duyabilmesi için sesli bir şekilde; "ulan kız olmak da zor iş istediğin gibi yürüyemiyorsun" dedim, sonra kız bana baktı, gülümsedi ve yoluna devam etti..

Peşinden gitsem iş olurdu belki, ama emin değilim, zaten bu da laf atma sayılmaz, toplumsal bir tespit ile kız tavlayarak tarihe geçebilirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• parkta oturmustuk 3 arkadaştık

ileriki masada 2 kız vardı arkadaslar bakıyodu, hal ve haraketleri tuaftı sanki bende arada bakıyodum ama kesmek için değil neyse

kızlarda bi acaip bi gülüp bi surat asıyolardı, kızlardan biri el haraketi yaptı ne bakıyon slk gibisinden, arkadasta aynı sekilde tepki verdi, bi süre sonra kızlar kalktı kalkarken ne akdar sapık aptal dolu burası dediler, sende kendine hakim olup bakmasaydın buraya dedim, sanane be sanamı sorcam nereye bakcağımı dedi, bana kalsa bakacağın yeri gösteririmde ortam müsait değil dedim, alt tarafı belgesel izledik diyince kızlar kem küm yapıp ilerleri hepsi bu :)

0|1
    1|0
  • daha bugün laf atmak degilde cok güzel oldugunu belirttim :) pas verecek durumda degil yanliz kendisi megerse isi yakisiksizmis :)))

0|0
    0|0
  • Bu akşam şehir merkezindeki meydanda oturan 2 kız vardı biri çok güzeldi biride normal sürekli çok güzel olanla bakıştık sonrada gittim kızların yanına normal olana dönüp allah seni nazarlardan korusun allah seni özene bezene yaratmış dedim yanındakinin boğazı düğümlendi :)

1|0
    0|0
  • tiksindirici durumlar :/

0|0
    0|0
  • 26 Yaşındayım kimseye laf atmadım atmamda asla ! laf atan beyin özürlüleri sizler yüzünden geneli damga yiyiyor

1|0
    0|0
    • damga mı, ne damgası?

• kimseyi damgalamadım+sorumda da hiçkimseye suçlayıcı tavırda bulunmadım.Savunman yersiz ve bilinçsizce.

• Ben sana demiyorum ki niye sen böyle yaptın şaşırdım

• laf atmak erkeklerın dogasında var ya illa laf atar yanı '' hay maşşallah şu kıza bak herkes demiştir ''

0|0
    0|0
  • evet gecen gece sokakta yalniz basima yururkene uc kiz yolumu kesip bana laf attilar hatta taciz etmeye kalktilar namusumu zor kurtardim bacim

1|1
    2|0
  • Biz daha o kadar düşmedik kardeşim , kimseye de laf atmam. Çünkü o sokaklarda bizimde bacılarımız, yeğenlerimiz geziyor , ileride belkide çocuklarımız gezicek, sen birde kızsın bundan hoşnut olmaman gerek !

0|1
    0|0
    • Atılan lafa göre bazen hoşuma gider bazen gitmez.Bu benim karar verebileceğim bir şey.Laf atmıyorsan eğer "atmam" dersin geçersin.Puan toplama amaçlı gövde gösterine gerek yok kardeşim.

• hepiniz yanıyorsunuz, hareketlere bak , tıs pıs fıs , hep aranma hareketleri ,

• hayatımda hiç yapmadığım birşey bu tür tacizler rahatsızlık vermeler.Aciz insanın yapacağı iş olarak görüyorum bunu.bende yapsaydım eğer kendime de aciz damgası vururdum bunda gocunacak birşey olmazdı

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • hayatım boyunca böyle birşey yapmadım.

1|0
    0|0
  • Öle huylarım yok maleseeef :P

1|0
    0|0
  • Hiçbir zamann...

1|0
    0|0
  • :) gecen bmw süren bi kız gördüm :D bağıra bağıra :)

Tamponuna bağla beni bebek dedim :D

0|0
    0|0
  • hiç laf atmadım ama hakkımda gözleri çok güzel diyenler çok duydum bu hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • laf atmadım

0|0
    0|0
  • laf atmadım atmamda hiçbirzaman

0|0
    0|0
  • maşallah demiştim...

0|0
    0|0
  • yok ya neden atayım bence kötü bir şey,iltifat varken

0|0
    0|0
  • maşallah..günde 3-5 defa derim :)

0|0
    2|0
  • öss sınavına girerken sınav yerinde kapıda duran kızlara hepinizi geçicem kızlar demştim ._) ,kızlarda çok zor demişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En son akşamüstü balkonda otururken bir araba geçti, yat mübarek gözlerim aktı gitti, ona baya laf atmıştım kendi kendime :)

1|0
    0|0
  • Yok sanirim bana laf atilmadi hic öyle yanimdan gecerken güzel kizmis gibi dedikodumu yapanlari duydum yada buna benzer seyler

0|0
    0|0
  • nasl bi sorudur bu :D

1|0
    0|0
  • Cevabi aklimda

0|0
    1|0
  • laf atamazlar o kadar cıddı ve hanımım

1|2
    0|0
Yükleniyor...