Bu göbek sanki hiç gitmiyor. Ne yapacağım ben bununla?

Boyum 178 kilom 75. Her gün 15 dk koşup 15dk ip atlıyorum. vermem gereken 7 kilom var. Şekeri karbonhidrati kestim Gobek eritme hareketlerini de yapiyorum gunde 3 defa. 10 gundur yapiyorum bunları. Moralimi çok bozuyor bu göbek sanki hiç gitmiyor gibi geliyo :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Moralinizi bozmaniza gerek yok 10 gunde bisi olmaz 2 ay bekliceniz az :D 10 günde olsaydı oho kilolu bayan olurmuydu sence *?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhabalar :

Pisikolojik olarak kilo veremessin NEDEN? diceksiniz
    Kilo vereceğinize inanın ve kafanızda kilo vercem şu 7 kiloyu vercem
    Diyip kendinizi bir kere kendinize inandırın
    Eğer morelinizi bozuk ben bunu veremicem derseniz zaten veremessiniz

0|0
    0|0
  • 15 dk koşu az en az 30 dk koş ya da yrü yağ yakımı 20 dk dan sonra başlar karbonhidratı kesersen derin çatlaya bilir ve birden kilo verirsin karbonhdratı alğn an dyti bıraktğn hafta geri alırsın kiloları çnkü vcut depo yapar şekeri unu kes düşük karbo yuksek protein li beslen yürüyüşten önce bebek asprini ve sde nescafe iç aktardan biberiye çayı al bunlarda kg vermende yardımcı olur ayrca 1 ayda mucize bekleme moralini yuksek tut

0|0
    0|0
  • Daha 10 gün olmuş kank önce iç yağlar erir bol su iç

0|0
    0|0
  • Panpa biraz ver be gitsin o bak cok zatmyif olma ama gobek gitsin kalca var gogus var desen anlarim ama gobek yok aga gidecej

0|0
    0|0
  • bayansanız boyunuz iyi o yüzden koşmayın bosuna ipte atlamayın zayıflama ilaçları kullanmayın, ekmek yemeyin şekeride pat diye kesmeyin kısın bu işler böyle

0|0
    0|0
  • 10 gün çok kısa bir süre moralini bozma tuzuda kes bu arada

0|0
    0|0
  • göbeksiz kadın balkonsuz eve benzer

0|0
    0|0
  • Yılmak yok devam

0|0
    0|0
  • için bişimi aldın nee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 kilo versen yeterli ve karın kası egzersizleri yap 1-2 ay sürecinde.

1|0
    0|0
  • Göbek için yürü tempolu ve yoğurt ye bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...