Bodyci arkadaşlar bakarsa sevinirim?

Mağlum havalar çok sıcaktı body yapamıyordum yapmayalı 1 ay felan olmuştur ama arada yapıyordum çat pat şimdi havalar artık çok güzel yeni bir program yaptım sizce bu programla 5-6 ay sonra sağlam olurmuyum

P. tesi = Göğüs, Arkakol
Salı = Pazu, Önkol
Çarşamba = Omuz, Sırt
Perşembe = OFF
Cuma = Göğüs, Arkakol
C. tesi = Pazu, Önkol
Pazar = Omuz, Sırt

(Büyük kas guruplarını 3 gün arayla dinlendirerek yapıyorum küçükleri ise 2 gün)

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi kardeşim şu olay var Göğüs bastığında ittirme gücü olduğu için %20 oranında arka kolunu yoruyorsun buda arka kolunda fazla basamıycağın anlamına geliyor ve Salı gününe çok taktım ya ben anlamıyorum ya sen anlatamadın Pazu zaten ön kol değilmidir? ve fazla çalışmanın sana bir faydası olmaz Kaslar çalışırken değil dinlenirken büyür kardeşim benim unutma. benim programım şöyle
    Göğüs-Ön kol
    Arka kol-sırt
    Omuz-bacak
    Neden bu dersen kaslar senin dediğin gibi 2 ye ayrılır büyük ve küçük ayrıyetten itici ve çekici kaslar vardır antremanda 2 kasıda çekici veya itici yaparsan halin kalmaz yani setleri tamamlıyamassın en iyisi 1 çekici 1 itici kas yapmak gerek Göğüs-Arka kol-bacak itici kastır Ön kol-sırt-omuz çekicidir bunlara göre yeni bir program yapmanı öneririm kardeşim iyi sporlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 gün ara çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim bu program ile hiçbirşey yapamazsın haftada maksimum 5 gün gitmelisin kaslar dinlenme döneminde daha çok gelişirler sen ara vermediğin sürece yaptığın sporun yarısını bile alamazsın

0|0
    0|0
  • evdemi, spor salonunda mı çalışıyosun? spor salonundaysa eğer haftanın 7 günü çok zorlarsın kendini

0|0
    0|0
    • Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum ama çalıştığım için biraz zor olucak evde 20 kg dambıllarım var

• Hafta da maksimum 5 gün yeterli. Kasların
    Dinlemesi gerekli

0|0
    0|0
  • Bu programda nedir böyle? Olmypiya'ya mı katılacaksın? Senin gibi ağır çalışanlarda zerre akıl yok sanki Olympiya'ya katılcaksınızda bu kadar ağır antremanlar yapıyorsunuz bırak haftanın 3-4 günü yap

0|0
    0|0
    • Mr olympia'ya katılabilmek için GH hormonu ve Steroid bol bol tüketmek gerekir bizim amacımız kendi çapımızda hacim felan kazanmak Zevk işi 3-4 günüde az gelir bana

• ewqqw

Yükleniyor...