Kapat

Yan Yağlar, Pilates ve Yürüyüş?

Merhabalar
Dün bir baktım ki, yanlarım almış başını gidiyor ve tabi göbekte. Hemen dur demeliyim. Bir an önce kurtulmak istediğim için bir plan yaptım ama kararsızım. Sabahları 1 saat yürüyüş ve hemen peşinden 30 dakika pilates yapmayı düşündüm. Fakat önce pilates mi yapılmalı yürüyüş mü? Ek olarak 30 dk yürüyüş, 30 dakika pilates yeterlimi? Yoksa 1 saat mi yürümeli? Kafam karıştı, bana bilgi verir misiniz lütfen çok ihtiyacım var size

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş sonrada plates ama en az 40 45 dk yuruyüş yap yurüyüşten önce bebek aspri ile birlkte nescafe iç diyet olarakta şekeri unu kes düşük karbonhfrat yuksek protein dyeti yap

1|0
    0|0
    • Bebek aspirinin faydası tam olarak ne olacak, yani yağ yakmaya faydası var mı?

• Dukan hakkında ne düşünüyorsun, onu denesem diyorum ama bilemedim

• yok hyr bilmiyorum nasıl bir diyetmiş?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• 45 dk pilates 1 saat yuruyus... karbonhidratlardan uzak dur.. firsat buldukca seks...2 hafta icinde farki hissedeceksin

0|0
    0|0
  • Koş yüz

0|0
    0|0
  • Iyyy o yanlar ne iğrenç şeyler öyle.

0|0
    1|0
    • Çok sağol ya, tam da sorumun cevabıydı yani bu

• Iyyy iğrendim sürekli görmekten o yanlı kadınlardan.

• Cabuk vermek isityorsan 1 saat yuru sonrada pilates yap 30 dk felan

2|0
    0|0
    • Pilatesten önce yürüyüş olur diyrsun yani. Bu çok iyi. Diyet olarak ne yapsam kısa sürede toparlar beni acaba? Dukan mesela.. Bu arada teşekkür ederim

• Aksam fazla kacırma sabah ıstedıgın kadar ye öglenı meyve ile gecıstır zamanla toplar vucut

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk bir hafta sadece yürü saati sen ayarla ilk günden pilates e baslarsan yağlar kas olur daha kötü bir görüntü olur:)

0|0
    0|0
    • Haklısın ama ben maalesef pilatese 1 haftadır başlamış bulunmaktayım :( Hemen bırakayım o zaman. Peki diyetle birlikte sadece yürüyüş işe yararmı ki?

• nasıl mümkün bilimsel olarak kas 300 küsür tane amino asitin birlşmesnden ( protein karbonhdrat ve belli bir miktar yağdan ) oluşur yağ isee yağ dan seni hatta sizi kandırmışlar :))

• Öylemi peki bir insanın eli veya ayağı koptuğu zaman neden vücudun dan yağ alıp kas olmayan yere ekliyolar bu taa Ivan patrov dan beri böyle bir sen karşı çıktın:)

• pilates kalp atışını pek hızlandırmadığından öncesinde yürüyüş yapman daha iyi olur. zamanın varsa ve üşenmezsen 1 saat yürümen iyi olur ama her gün devam ettirmek zor gelecekse en iyisi usanmaman için 30 dk tutman

0|0
    0|0
    • Haklısın. Ama sanırım üşenmem, çünkü cidden yazın farkına varmadan baya kilo almışım :(

• Evet ya, resmen alkolün dibine vurdum, işte o kadar dikkat et, bir tatilde tüm emekler boşa gitsin. Hemen toparlanmam lazım ama sanki kilo hemen oturdu gibi hissediyorum vücuduma

• yok ya daha yaz yeni bitti kilonun oturması için 1-2 ay falan geçmesi gerek ki alkol su tutar sen aldığın kilonun rahat 1-2 sini ilk haftadan verirsin

• yürüyüşü artır mekik çek ve bol bol yoğurt ye daha kolay eritir

0|0
    0|0
Yükleniyor...