Sizce futbol mu basketbol mu?

2 tane dünya kupasını geride bıraktık. FIFA ve FIBA'nın düzenlemiş olduğu 2 dünya kupası. İkisini de izleme fırsatı bulanlar oldu. Futbolda dünya kupası gerçek anlamda güzel bir organizasyon oldu. Çok sürpriz sonuçlar çıktı. Almanya'nın Brezilya'yı adeta bombardıman altında bırakması dünya kupasının en unutulmayan anısı olacak şahsen. Ardından basketbol da dünya kupası heyecanı yaşandık. Millilerimizin son saniyede 2 maç kurtarması ve bizlerin ayağa fırlayışımız. ABD'nin azimle ve yeteneği içerisinde inanılmaz çıkışı. Finalin, yarı finallerin ve çeyrek finallerin olabilecek en iyi kalitede geçmesi.

Siz izlerken hangisinden daha fazla zevk alıyorsunuz? Şahsen ben basketboldan daha fazla zevk alıyorum çünkü her saniyesi hareket içerisinde ve sayı üretilebilecek şekilde geçiyor. Daha estetik ve seyirci kalitesi daha yüksek. Aynı şekilde basketbolcuların kültür yapısı hepinizin bildiği gibi futbolculardan daha üstte. Bu etkenlerin üzerine NBA gibi bir yapı var ki bu basketbolun Premier ligi.

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

• her ikisi de ama futbol biraz daha ağır basıyor NBA'de başlıyor kaçar mı o maçlar :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Futbol izlemeyi daha çok severim ama bu sene dünya kupası izlerken pek zevk almadım bu yüzden basketbol diyorum ki şampiyona olarak basketbol daha heyecanlıı

1|0
    0|0
  • Futbol bence

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • Basketbol

1|0
    0|0
  • Basketbol

1|0
    0|0
  • basketbol kesinlikle çok sevdiğimden değil futbol gelişimi biraz düzensizleştirir basketbolsa tam bir erkek fiziği çıkarır ortaya

0|0
    0|0
  • futbolll :D cok severım

0|0
    0|0
  • basketbol

1|0
    0|0
  • Kesinlikle basketbol

0|0
    0|0
  • basketbol tabisi

1|0
    0|0
  • Basketbol

1|0
    0|0
  • Açıklamayı okumadım ama basket tercihim.

1|0
    0|0
  • Futbol aşktır♥

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • futbol tabiki oynamasıda izlemeside çok daha zevkli

0|0
    0|0
  • Tabi ki futbol vazgecilmezim.

0|0
    0|0
  • Futbol <3333

0|0
    0|0
  • Ayaktopu. )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• ben futbolla yatıp kalktığım içinde zamanında oynaığım içinde onu daha keyifle izliyorum oynamaktan zevk alıyorum ama ikinci diye sorarsan bende basketbol derim bu arada dün Ziraat Türkiye Kupasında Karşıyakayı eledi oynadığım kulüp Altay ımızıda tebrik ediyorum:)

0|0
    0|0
  • tabiki futbol

0|0
    0|1
  • Ben basketbolu futboldan daha çok seviyorum ve ABD yi izlemek ayrı bir zevkti bu yüzden basketbol diyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle basketbol. futbol hakkında o kadar kötü şeyler düşünüyorumki. kimse alınmasın diye yazmadım.

0|0
    0|0
  • Basketbol.

40 dakikasının her anı başka heyecan. Ve futbola göre bence daha fazla olasılığın olduğu bu yüzden daha fazla zeka gerektiren ve efor sarfettiren bir spor.

0|0
    0|0
  • bu dünya kupası zevklıydı gerçekten , tek eksık Ronaldo idi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yüzünden artık basketbolu seviyorum.. Şikeyle oynanan oyundan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Basketbol kraldır aga ama futbolada saygımız var

0|0
    0|0
  • FIBA daha zevkliydi

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • Kesinlikle futbol

0|0
    0|0
  • Nba git gide kötüleşiyo ama bilader :)

0|0
    0|0
  • C: hiç biri :)))

0|0
    0|0
  • futbol elbette

0|0
    0|0
  • Fitbol

0|0
    0|0
  • Nigga please!! tabiki de basketbol