Bir kızın ilgisine karşılık vermemek kıza ne hissettirir ?

Evet bu kız teklifimi kabul etmeyen ve son 2 aydır ilgisi gittikçe artan sevdiğim kız., hergün daha soğuk davranıyorum o ise daha çok ilgisini arttırıyor, duygularını sorduğumda örneğin bi yere gittiğimde orada kız olup olmadığını sorar ben bunu neden sorduğunu merak ettiğimde öylesine diye cevap verir. Sizce amacı nedir ? Ne yapmam lazım ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önceden ilgisi olmayabilir. belki son zamanlarda hisleri değişmştir. sen ona o soruyu yöneltiğinde seviyorum işde ondan soruyorum diyemez,biz kızlar bir çok ilk adımı sizden bekleriz.öyle her düşündüümüzü söyleyemeyiz. birde kaçan kovalanır derler bu lafıda gayet doğru bulurum. kıza karşı ilgin eskiden azmış kızda bunu fark ettiyse değerin artmştr gözünde. ama eğer bir şeyler hissediyordan hala daha böyle yapmaya devam etme,bna karşı hiç bişey hissetmiyor diyip ilişkyi kesecektir senle

0|0
    0|0
    • Güvenmiyorum ona 2. kere hayat her zaman şansı vermiyor. Ben çok koştum peşinden ama noldu ben kaybettim şimdi neden 2. bi teklif yapayımki , zaten onu ben 1 kere kaybettim ve onun altından kalktım, hala seviyor olsamda 2.sini kaldırabilirim, diye düşünüyorum.

• Öyle bi kız değil ama bilemiyorum da tabi her konuda açık değil bana emin değilim yani ondan , ne yapcağımıda bilmiyorum kısaca.

• öyle bir kız değil ise ve onla bir şeyler yaşamak istiyorsan. ona güvenene kadar bekle

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...