Eşinizle bir bütün gibi olmanın sırrı var mı?

biz eşimle düğünümüz olana kadar ki 1 ayımız kaldı ayrı memleketlerde kalıyoruz. biz birlikte bir karar verdiğimizde birlikte verdiğimiz kararlar o memleketine gittiğine değişebiliyor. bizim ortak kararlarımıza sadık kalması gerekmezmi? neden değişiyor? nedn bukdr çok etkileniyor biz buna karar verdik eşime de sormalıyım diye düşünemiyor?

Güncellemeler:
esas konu geçen hafta birlikte eşyalarımızı seçtik ve ben memleketime o da çalıştığı yere döndü. bu hafta da o kendi memleketine döndü ve ailesiyle bizim mobilyacıya gittiklernde birlikte karar verdiğimiz günlük oturma grubumuzu değiştrmeye karar vermiş. ilk buna saygı göstermek istedim tamam dedim sonra netten görmek istediğimde negerek tarzında konuşunca kendime ve birlikte verdiğimiz kararlara bu davranışı yakıştıramadım ve tepki verdim öyle olunca da ben kötü oldum

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• 65 yıllık evli bir çifte sormuşlar,

nasıl olur da ilk günkü gibi böyle taze aşkınız var?

cevabı şöyle olmuş

şimdi kırılan herşey çöpe atılıyor, bizim zamanımızda tamir edilirdi...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• onu aklından hiç çıkaramıyosan ve onsuz yaşayamıyaçagını düşünüyosan zaten bir bütün olmuşun demektir

0|0
    0|0
  • erkeğin dediği olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• BEnim için fark etmez , ha o beğenmiş ha ben beğenmişim .

0|0
    0|0
  • soruyu anlayamadım. 'düğünümüz olana kadar ki 1 ayımız kaldı' ne demek. Bunu onunla konuş bence

0|0
    0|0
    • 1 ay sonra düğünmz olcak

• hmm anladım. evlendikten sonra bu olaylar biter zaten merak etme. hem 1 ay kalmış. ne yapacağını şaşırmıştır

Yükleniyor...