Arkadaşlarının dolduruşuna gelir mi ?

Gayet güzel bir kızsınız ama sevgiliniz sizden çok daha güzelleriyle çıkmış ve bu zamana kadr tek sizinle evlenmek istemiş ama arkadaşları da sen daha güzelleriyle çıktın bununla evlenmezsin diyor o da sizi çok istiyor bu duruma tepkiniz ne olur kızlar ve erkekler niye arkadaşınızı böyle etkilemeye çalışırsınız...

Güncellemeler:
evlılıkte kararlı denedım ayrılalm diye benimle evleneceksin bunu unut olum ve ihanet olmazsa benim olacakshn dyor ve bunu arkadslarna hissettırıyor ve kantlcm gor bak dıyor

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• seni sevmişse en güzeli sensin . gerisi hikaye .

arkadaş ı bırak anne baba bile bazzen kararları etkileyemiyor arkadaş ta kim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu diyen arkadaşı alırım koynuma

0|0
    0|0
  • kıskançlığımızdan.

1|0
    0|0
  • kızlar gelir ben gelmem. vız gelir tırs gider.

0|0
    1|0
  • Demekki senin hissetirdiklerini diğerleri hissettirememiş.Ben çalışmam.Allah mutlu etsin der gerisine karışmam.Sonuçta o kızı benden daha iyi ve çok tanıyor.

0|0
    0|0
  • bu etkileme işini ancak beyinsizler yapmaya çalışır. mal mı bunun arkadaşları pardon ama. çocuk sevmişse kendileri ne karışır ki :/

0|0
    0|0
  • çabuk gaza geliyorsa evet

0|0
    0|0
  • bunu erkekler yapmaz. böyle birşey olduğundan emin misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevdiği insana güzel /yakışıklı gelir ve başkasının ne düşündüğüde umurunda olmamalı ki olmamışta , sen de gül geç kulak asma .

1|0
    0|0
  • herkesin sevdiği kendine güzel seviyorsa ve evlilik düşünüyorsa çıktığı diğer kızlardan daha güzel görünüyorsun ona

1|0
    0|0
  • sırf ben güzelim diye evleneckse benle hiç evlenmesn..canım bak eğer seni sviyorsa istiyorsa kim ne derse desin fikri değişmez ;))

1|0
    0|0
  • işimiz bu .

0|0
    0|0
  • Arkadaslarla arayi iyi tutmak lazim. Aileyi salla. Arkadaslar daha onemlidir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...