Hayatınızda birine büyü yaptırdınız mı?

Hayatınızda birine büyü yaptırdınız mı hiç ve sonuç neoldu.Böyle birşeye kalkışanları çok merak ettiğimden bu soru.

0|0
914

En İyi Erkek Görüşü

• hergün yaptırırım şu kaynananın dili kayınpederin beli tutulsun diye

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• (Uğursuzluğa inanan, kâhinlik yapan, kâhine giden, büyü yapan ve yaptıran ve bunlara inanan bizden değildir, Kur’an-ı kerime inanmamış olur.) [Bezzar]

0|0
    0|0
    • bende inanmıyorum büyüye hemde hiç yaptıranlara buna yeltenenleri merak ediyorum

• Böyle tipler umut beklentisi içinde olanlar.2 üflemeyle parayla olacağını sanıyorlar.Ama bilmiyorlar hakikatin ne olduğunu.Umut tacirleride bunları bir güzel kandırıyor.Paralarını alıyor.Haram helal ver Allah'ım.x kulun yer Allah'ım.

• efendimiz s a v büyü yapan ve yaptıran lanetlenir kalbi mühürlenir diye rivayet etmiştir

0|0
    0|0
  • çok yaptırmak istedim ama bir işe yaramaz bence boşuna paranı harcama o parayla diskoya bara filan git ;))

0|0
    0|0
  • kafaya bak kafaya. cevaplara bak cevaplara! büyüymüş! az kafanızı çalıştırın lan. eskiyecek diye korkuyorsanız korkmayın. vallaha eskimez!

0|0
    0|0
  • Dedem Gandalf

0|0
    0|0
  • Hayır. Günah !

0|0
    0|0
  • Büyü yapmadım da bakışlarımla beynine hükmetiklerim oldu.

0|0
    0|0
  • yaptirmadim ailece bize yapıldı.ama kurtulamadık sanırım.hayırlısı olsun.öteki dünyası var bunun.

0|0
    0|0
  • büyü yaptırmadım da nazara karşı kurşun döktürdüm işe yaradı

0|0
    0|0
  • yaptırmadım yaptırmam... işim büyüyle değil duayla olur. hamd olsun.

0|0
    0|0
  • yaptırmadım günah ama bana yaptılar galiba kıskanan çok evde kaldım

0|0
    0|0
  • ben büyücüyüm bilmiyonmu?

0|0
    0|0
  • çözdürmekten yapmaya fırsat bulamıyoz ki:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İşim olmaz ...

0|0
    0|0
  • yaptrmadım.. yaptrmanında cok günah olduğunu biliorm.. ama bizim ailemize yapılmştı cok zor kurtulduk..gercekten tutturan tutturuyor kimsenin basına vermesn Allah

0|0
    0|0
  • Hiç gerek duymadım, para tuzağı o büyüleri yazdırmak

0|0
    0|0
  • Büyü vardır .. Ama yaptıranında yapanında yatacak yeri yoktur.. Ben yaptırmadım. Ellerimi açtım genellikle..

0|0
    0|0
  • Hic yaptirmadim. Yaptiranlar vardi etrafimda ama sonuc ne oldu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • haftada 1 büyü tazeletiyorum ben :))

0|0
    0|0
  • Yaptırmadım yapanında yaptıranında yatacak yeri yok öteki tarafta !

0|0
    0|0
  • yaptırmadım ama yapan çok gördüm

0|0
    0|0
  • büyü yaptırmadım ama ona benzer beni çok sevmesi için çeşitli tılsımlar yaptırdım sonuca gelecek olursak o şu anda başkasıyla evli :( yani boş iş...insan iradesinin üstünde hiçbi güç yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...