Sevgilimle ayrılmayı düşünüyorum yardım edin

bazen cok ilgisiz davraniyor, tamam ilgili oldugu zamanlarda var ama misal bugün yurtta yapayanlizdim bütün gün arayip sormadi bile bütün gün denizdeydi simdi aradim yoldaymis eve gelince ara konuscam dedim ayrilim mi napim niye aramiyor neden ilgilenmiyo diye aglamaktan biktim artik

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• ilgileniyo ama denizde başka hatunlarla ilgileniyo sende yurtta onu düşün :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Onun için ağlıyorsan onu seviyorsun demektir.Konuşmadan ayrılırsan "keşke"lerin çok olur.Oturup durumu anlatsan ne kaybedersin?

0|0
    0|0
  • Deki.Ks diye bir sitede tiki_serseri var.O benimle çok ilgileniyor.Senden bile fazla.Senin olmadığın zamanlarda yerini o dolduyor.Bir ona bakıyorum.Bir de sana.Sen olsan hangisini seçerdin :)

0|0
    0|0
    • :D bunu söylersem ben ayrilmadan o ayrilir herhalde: D

• Bırak o gitsin.gittiği gibi geri dönecek.Şimdi sinirle karar verebilir.Ama o sinir geçince :)Ama benide yabana atma.ADAM gibi ADAMım :) :P

• bu sorun pek çok bayanda var.ilişkiniz uzun süreli olmalı.ne kadar süredir berabersiniz

0|0
    0|0
    • nerdeyse 2.5

• bunun nedeni erkeğin ilişki ilerledikçe bazı şeyler monotonlaştığı için sıkılması.artık o sıkıldığı kısımları es geçmesi.bu durum da siz bayanlarda ilginin azalması olarak nitelendiriliyor.size tavsiyem farklı birşeyler yaparak ilişkiye yeni bir heyecan getirmeniz.

• biraz sakin ol şampuan. bir şeye canı sıkkındır, otur konuş. neymiş derdi öğren.

0|0
    0|0
  • sorunlarını anlat dinlemiyorsa ayrıl

0|0
    0|0
  • hangi yurttasın:P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı durumdayım ama bi karşı tarafıda dinlemeliyiz sormak istediklerini sor yine aynı tavırlara devam edrse söyle ama bu telefonda olmaz iki buçuk senenin hatrı var hem yüz yüze konuşmak herzamn için daha ciddi olur olgun davran neyin ne olduğunu anlrsın gözlrine bakrk konuş ben öyle yapcağım hakkınzda hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...