Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Ünal Aysal'ın aday olmayacağını açıklamasından sonra Galatasaray'a kimin başkan olmasını istersiniz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• alp yalman'ı aday çıkartabildiler

0|0
    0|0
  • BEN ! :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ünal Aysal gibi vizyonlu ve akılcı bir başkanı kaybettiğimiz için üzgünüm başkanlık için şu anda bir isim söylemek doğru olmaz başkanlığa aday olanların hepsi çıkıp projelerini açıklamalı bizde o na göre bir tercih yaparız ama benim gönlümden geçen tek isim Haldun Üstünel çünkü onun neler yapabileceğini biliyorum

0|1
    0|0
  • Kim olur bilemem ama Aysal uzun yıllar aranacak bir isim olacaktır.

Umarım Aysal şu an sadece taktik oynuyordur, değişmesi gereken Aysal değil yönetim olmalı ;)

cut.

0|0
    0|1
  • valla benim gönlümde haluk ulusoy var ama çok zor bir ihtimal ayrıca fatih terim diyen arkadaşlar hala anlamadınızmı bu adamın gsyi sattığını İstanbul başakşehir stadının ismi neden fatih terşm oldu sizce bir tesadüfmüdür yoksa pazarlıkmı edilmişti gs yi satmak için çok net söylüyorum boş bir adam bu terim kendine yontuyor hep her başarı onun ama başarısızlık yönetimin ikinci dönem gelişini hatırlayın nerdiyse klübü batırıyordu neydiği belirsiz adamlara dünya para harcatıp kaçtı gerçektende boş bir adam

0|0
    0|1
  • Fatih Terim olmaz adam teknik direktör..
    bence Ali Dürüst olsun

0|0
    0|0
  • AZİZ YILDIRIM !!!

0|0
    0|2
  • Fatih Terim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0