Ünal Aysal aday olmıcakmış siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

bence iyi , bir Galatasaraylı olarak söylüyorum Galatasaray da bir şeylerin değil herşeyin değişmesi gerek.

Güncellemeler:
alp yaman gelipte başımıza başkan olursa Galatasaray a küme yolu gözükür

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük bir üzüntü duyuyorum Galatasaray a çok şey katmıştı bundan sonraki gelecek başkanında aynı şekilde Galatasaray ı ileri taşımasını umuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir Fenerbahçeli olarak üzüldüm. iyi bir başkan galatasaraya 40 ayda 27 kupa kazandırdı yani

0|0
    0|0
    • bu da demek oluyor ki doyuma ulaştı ve artık değişim zamanı..! bence kendisi de farkında..!

• bu ülke futboluna fazla bir adam. onurlu adam koltuk sevdalısı olmadığını tekrar gösterdi şimdi divancılar düşünsün çıkara çıkara alp yalman'ı aday çıkartabildiler.

• bence cok iyi bir karar insallah takimimizi daha iyi yerlere tasiyabilicek biri aday olur..
    aynen dedigin gibi herseyin degismesi lazim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne yazıkki kendisininde söylediği gibi federasyonlar yanlı davranıyor tabi birde mali konular var galatasarayın borç alacak farkı 326 milyon dolarmış rivayı satıp borçları ödeyecekti ama izin çıkmadı eğerki bu gerçekleşseydi devam ederdi yeni yönetim bu borcu nasıl döndürür bilemem şimdilik alp yalman var aday olarak ama başkasının çıkacağına özellikle ünal aysalın kendi adayını çıkaracağına eminim görecez bakalım önümüzdeki dönem sportif başarıdan çok mali konuları konuşacaz gibime geliyor

0|0
    0|0
  • güzel karar

0|0
    0|0
  • FB'li olarak keske aday olsa diyorum :)

0|0
    0|0
  • ünal başqqqqqnnnn

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal kaçtı resmen

0|0
    0|1
  • bu dönemde lazım bize

0|0
    0|0
Yükleniyor...