Sporcuların boyları nasıl ölçülür?

Geçenlerde gökhan gönüle rastladım boyum 175 ondan tahmini 5 cm uzundum ama gökhanin boyu 174 yazıyor internette. Ben dogru ölçtügüme eminim boyumu bu sporcular farklı bir aletle mi ölcülüyor acaba :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben anlamıyorum ya hep farklı çıkıyor boyum

0|2
    0|0
    • Sabah her insan evladinin boyu 2 cm fazla çıkar :)

• Ha 175 ha 180. 5 cm icin dert mi edecem :) ama 185-190 olmaak isterdim yalan yok :)

• Canım bendede aynısı var herkes uzun gözüküyorsun diyor ama boyum 1.64 en doğru ölçüm sağlık ocağında yapılır orada ölçtür ve o boyu kabullen :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya internetteki ünlü boyları yalan Furkan Kızılay'ı bilirsiniz. Çocuklar duymasındaki havuç internette 170 yazıyordu avm de gördüm onu 160 ya vardır ya yoktur baya kısaydı :D

0|0
    0|0
    • Aynen bende onu diyorum bizde mi hata var

• yok sallıyorlar :D bütün kısa boylu bayanlara 170 yazmışlar internettte onların 170 i bizde 160 galiba :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece sporcularda yok o ya millette nası ölçüyosa taş çatlasa 180 olan adam gelmiş 187 188 im falan diyo o yüzden pek inanmıyorum görmedikçe adamı haklısın bu konuda

0|0
    0|0
    • Bende evdeki metreyle 175, eczanede 179, boy ölçer cihazlarinda 176 cikiyorum. Benimde kafa karisik ama ben 175 diyorum soranlara

• üçünün ortalamasını al :D

• şu boy olayını doğru ölçen yok sanırım

0|0
    0|0
  • ayağınızdaki ayakkabılardan fark etmiş olabilir mi

0|0
    0|0
    • Spor vardibayagimda onunkide spordu

Yükleniyor...