Fitness a başladım 1 ay oluyor önerilerinize ihtiyacım var. Protein tozu kullanmalımıyım? Ne aralıklarla antrenman yapmalıyım? Hangi kas gruplarını?

Hangi kas gruplarını birlikte çalıştırabilirim yani aynı gün çalışabilirim? Bu arada sadece 4 kez karın egzersizi yaptım ama alt karın taş gibi oldu. Birde nasıl beslenmeliyim? Antrenmandan sonra 400 grama yakın ton balığını süt mısırı taneleriyle karıştırıp birazda marul koyup yiyorum. Asitli ve şekerli şeylerden uzak durmaya çalışıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi adam akıllı otur paşa paşa yazımı oku kulağına küpe olsun sen hangi zihniyetle hangi bilinçsizlik ile araştırmadan daha 2. Ayda protein tozu kullanmalımıyım diye soruyorsun ilk 6 aydan önce kesinlikle ama kesinlikle toz kullanımı önerilmez yararı olmazmı olur ama 5-6 aydan sonra o tozu alman gerekmez gelişimin tamamen durur toz kullanımı gelişim yavaşladıktan sonra şart hale gelir senin sordugun soru mantıgı bu oluyoe sabah kahvaltısında akşam yemeği yemek... Önce sabret adam akıllı 5-6 ay gir baktın cm olarak değilde milim milim gelişme göstermeye başladın whey ile toz kullanımına başlarsın hadi eyvallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle direk protein tozlarına yüklenme.. Kas kg * 2,75 = Günlük alman gereken protein miktarı.

Savaş Cebeci'nin videolarını izle bu konuda..

0|0
    0|0
    • Savaş cebeci delirmis 10 yil diyor. Benim arkadaşım yarışmalara katılıyor. Çocuk ufak jay cutlar gibi bir şey 200kg basıyor bacak antrenmanında. Bu adam deli

• Neresi deli be :D
      Adam bilimsel konuşuyor. Eğitimli bir insan.
      Diğerleri gibi değil.

• 3 yılda hayvan gibi kas yaptı bu adam 10 yıl diyor

• butun kas gruplarini calistir,
    haftada 5 gun spor yap,
    protein tozu kullanma, besinlerden almana bak

0|0
    0|0
    • Pahalıya patlıyor

• @bodybuilderr35 https://www.youtube.com/watch?v=pwUYSi3c2Oo
      simdi bu uzun bir tartisma olur ;) protein tozuna karsi degilim ama protein tozsuz da guzel bir vucut yapilabilir her seyin bir caresi var ;)

• ben yda kmse yapılmaz demedi sadece 4 4 lük gelişim için şart ;)

• Buu siteden yardım alma. Git bodyforum. Ayrıca araştırmacı olmalısın.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun hedefin ney?

0|0
    0|0
    • 182cm 79 kiloyum hedefim göğüs kası six pack adonis birde ön kol bacak pek önemli değil çünkü koşuyorum.

• bacak olmadan olmaz resim olmadan beslenme ve proğram sağlıklı olmaz ama tek seferde 400 gram ton balığı yeme vcut onun 100 gramı emer diyerini atar ;) faceden ekle yardımcı olayım mustafa ataman.

Yükleniyor...