Hayat bizden aldıklarını neresine sokuyor ?

hayat bizden aldıklarını neresine sokuyor?

haydi arkadaşlar özgürsünüz buyrun yanıtlayın

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayat dedğin çevrendekiler soruyu değiştirmelisin. Çevremdeki insanlar benden aldıkları şeyleri neresine sokuyor diye sorsan daha iyi.. mesela benim hayalimi bi ... insana benzer bi şey almıştı elimden..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hayat şimdiye kadar benden iki şey aldı, birini çok sevmiştim, toprağın altına soktu göz yaşlarına bakmadan. birşey daha aldı şimdi, baş harfi S. Hayattan istediğim tek birşey var bundan sonra, bu son aldığını hiçbir zaman bir damla göz yaşı dökmek zorunda bırakmasın. S için belki bir Brad Pitt değildim, belki olgun bir adam olamadım, susamadım bir çok konuda, engel olamadım dilime, zor bulmuşken kaybetmek aklıma bile gelmedi, şimdi hayat bir tokat daha attı. Söylesene şimdi hayatın benimle oynadığı bu oyundan vazgeçip benden aldıklarını neresine soktuğunu aramaya mı gitmeliyim yoksa? Belki attığı bu iki kazıktan sonra bir daha kazık atma mutluluğunu ona yaşatmamak için çok mantıklı bir çözüm olabilir bu, ne dersin?

0|0
    0|0
  • sen hayata ne verdin ki o senden almış olsun? borçlu doğuyorsun hayata. ödeyemeden ölüyorsun işte. link

1|0
    0|0
  • giren çıkan hayata

1|0
    0|0
  • bir nevi devinim

1|0
    0|0
  • cok guzel soru..

1|0
    0|0
  • s*kacak bi yerleri var ki habire alıyor .. :@

1|0
    0|0
  • hayat cok acımasızdır yeğen

1|0
    0|0
  • hayat senden bişey almıyor

sen hayattan nasibinde olmayanı istiyorsun

0|0
    0|0
  • hayat senden almıyorki aksine sana veriyor, sen kullanmasını bilmeyip değerini bilmeyince baska birine gidiyor, veya seni veriyor ama kimse kıymetini bilmiyor, acılar ölümler kayıplar dersen, hayatın felsefesidir kaybetmessen kazanmanın tadını değerini anlıyamassın.

0|0
    0|0
  • Verenin ve alanın Allah(c.c) olduğunu bilirseniz.Hayatın sizden ne alabileceğini nede verebileceğini bilirsiniz.

0|0
    0|0
  • hayat bizden aldıklarını neresine sokuyor bilemem ama asıl soru su hayatın verdiklerini biz neremize şeediyoruz ?

0|0
    0|0
  • aklına ilk gelen şeyi sen söyle:D

0|0
    0|0
  • ardı arkası yok bu ısın neresıne sokarsa soksun :))

0|0
    0|0
  • başka birinin hayatına sokuyor

0|0
    0|0
  • Başkasının hayatına.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• G*tüne.

1|0
    0|0
  • hayat bizden aldıklarını haketmeyenlere veriyorr

1|0
    0|0
  • Hayat bizden aldıkların iade - i taahütle yine bize sokuyor .

1|0
    0|0
  • hayatin bişey yaptiği yok biz kaşıniyoruz

1|0
    0|0
  • Kara deliğe.

2|0
    0|1
  • bilmiyorumda biyerine montalasın..

1|0
    0|0
  • Götüne.

1|0
    0|1
    • terbiyesiz :)) diyecen diyemedim . dogru ama . hayat götte başlar ebebnin bir şaplak vurması ile ... götte biter hacanın 1 paket pamuk tıkaması ile . hayatın aldıkları geriye cıkmasın diye :)))

• Baskalarinin hayatina

1|0
    0|1
  • Göremediğimiz bir yere soktuğu kesin

1|0
    0|0
  • evirip çevirip yine bana sokuyor

geri dönüşüm kutusu gibiyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...