Ondan vazgeçtiğimi düşünür mü?

Bana bitti diyebilecek kadar değer vermeyen bir sevgilim vardı ayrıldı bitti diye bırakın aramayı mesaj dahi atmadı.facebooka çok girmiyo işi çok yoğun onu silmeli miyim listemden ne sonu var nede dönüşü bu ayrılığın. o aramadı bende ne aradım ne sordum benim içinde bitti. bir daha ararsa 2 çift lafım var belki onu bile söylemem suskun kalırım. sizce arar mı?sildiğimi farkederse onda vazgeçtiğimi düşünür mü?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• belki başına bir iş geldi neden sürekli ondan aramasını bekledin sabah bir günaydın mesajı atabilirdin veya aramayınca hiç mi merak etmedin neden aramıyorsun diye arayıp sormadın. son konuşmanızda tartışma ayrılık falan olmamış sonuçta araman gerekirdi belkide o da senden bekliyordu

0|0
    0|0
    • olan hiçbirşey yok...gayet işinde gücünde sağlık sıhhati iyidi bir kaçgün önce 5 gün yine bu yüzden ayrı kaldık. sonra affettim özür diledi. 4 gün sonunda yine aynı şeyi yaptı. bitti demeye layık görmedi anlıyacağın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• ya merak ettm sevglıyken birden söylemeden ayrıln mallardamı var?

0|0
    0|0
    • aynen gece konuştuk hatta çok romantik bir konuşma oldu seni çok seviyorum diye telefonu kapadık 20 gündür aramadı birdaha... bende aramadım bitti demeye layık görmedi anlayacağın

• silme..vazgecmek silmekle olmaz..o silsn madem ayrılmış.beynsz bırı bence.

0|0
    0|0
    • ben belki onu bir yükten kurtarıcam bitti demeye layık görmeyen biriymiş.

• silmeni yanlış anlar.derkı aramamı bekledı der.hiç tepkı verme..

• vazgçtgni düşünüyordur ztn artık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...