Sevgilinizin silahı olduğunu farkederseniz ne yaparsınız?

Erkek arkadaşınız ağır biriyse ve siyasetin tam ortasındaysa hatta 18 yaşında yaklaşık 800 kişi onun altındaysa yani 800 kişinin başkanıysa etrafında çok saygı duyulan birisi diyelim ve siz bunu biliyorsanız , birgün otururken şans eseri belinde silah olduğunu farkederseniz ne tepki verirsiniz yani kötü bişi yapmadığından emin olacağınız bir sevgili ; sadece korunma amaçlı olduğunu söylerse ne tepki verirsiniz (silah ruhsatsız) . Lütfen cevap verin kızlar samimi olrsanız sevinrm lütfen saçma yorumlar yapmayın

Güncellemeler:
Bunu önceden hiç bilmediğinizi farzedin sadece şans eseri gördünüz sayın?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sadece korunma amaçlı masum çocuk niye ruhsatsız?

0|0
    0|0
    • ruhsatlı olunca atteş etmeyen bir özelliğimi oluyor acaba? ruhsatsız demek birini vurdu anlamınamı geliyor?

• niye strese griosunki bu kdr tribe grip hakaret etmene hiç gerek yok nasıl yorum yapıcaımı sna sormıcam o yüzden çok bilmişlik yapmadan önce madem insanların fikrini soruosun o zmn saygı duymayı dene.

• yok ben bi hakaret etmedim ettysemde kusur bakma ama yani bi an sinirlendiriyosunuz :)) sadece fikrini almak istemiştim o kadar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ruhsatlıysa neden olduğunu öğrenmeye çalışırım ruhsatsızsa arkama bakmadan kaçarım.

0|0
    0|1
    • ne alakası varki ruhsatlı olup olmamakla orda kötü bişi yapmadığından eminsiniz yazdım hem eminsin ruhsatınamı bakıyor sevgin? veya ona güvensizliğin

• ruhsatlının ne işi var o zaman ? ikiside korunma amacı taşımıyormu ruhsatlı olnca ateş etmiyormu sanki :)

• Ediyor da sonucta ruhsatsız olmasından iyidir. Uf ben korkarım silahlardan sırf bu yüzden polislik sınavlarına girmedim bee kaçıcam tabi.

Erkekler Ne Diyor 3

• 18 yasinda 800 kisi yoneten. hangi akp linin oglu bu?

1|2
    0|2
    • tam tersi akp nin :)

• cevremde 18 yasinda o konumda ve silahli birisi olsa acikcasi uzak dururum

• peki kolay gelsin

• ülkücü liseliler kolunun reyizi herhalde

1|2
    0|0
    • soruma cevap alabilsem yeterli konumuz siyaset değil :)

• benimde .357 revolver im var namlusuda cok uzun hic bir kiz arkadasimda bise demedi hatta cogu ilgi duydu bende gosterdim atis yapani bile oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...