Güçlü kuvvetli erkek mi bilgili zeki erkek mi? Kızlar hangi erkek tipini tercih eder?

Okulda 2 erkek arkadaşımdan biri çok güçlü ve kuvetli spor yapar, diğeri ise bilgili ve zeki kitap okur. İkisi de bir kızı seviyor, kız sizce hangisini tercih etmeli?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Abi spor yapanı secer spor yapan isterse geri zekalı olsa bile tipe bakar tipe kızlar genciz eglenecez sonucta zeki olması banane evlencegim zaman bakarım ben zekilige der ;)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaşlandığın zaman spor yapan insan değil bilgili zeki olan insan hayata bağlar yaşlandığın zaman insan konuşmaya ihtiyaç duyuyor spor yapana değil.Önce kendine dürüst ol sanırım sen spor yapanın fiziğini hoş buluyorsun diğer çocuğun fiziği o kadar fit değil.Önemli olan beyin seni yaşlandığında insan spor yapamaz ama bilgisini her gün dahada güçlendirebilir buda sana ve kendisine olur artısı.Bundan kolay kolay bıkmaz mantıklı olan insan.

1|3
    0|0
    • spor yapan adamıda iyice gerizekalı yaptın. sırf bu zihniyet yüzünden ülkemizde vücut geliştirme hakettiği yerde değil. spor disiplin ve belli bir kültür altyapısı gerektirir. bir insan vücut çalıştığı için beyni çalışmıyor diye bişey yok.

• Burada arkadaşın sorduğu soru çok farklı ayrıca bende spor yapan bir insanım 8 yaşından beri yapıyorum bırakmadım tek bir dalda değil o yuzden ön yargılı olmak yerine daha farklı yorum yapabilirdin ben burada farklı bir mesaj bırakmak istedim arkadaşa.

• Bu çocuk gey mi?

• eğerki kız zeki ve kitap okumaı seven biriyse bilgili zeki olanı seçmeli... ama zeki olan kendine göre fazla geliosaa spor yapanı :D

0|3
    0|0
  • Güçlü,kuvvetli spor yapan daha çekici gelir kızlara.Erkeklerin çalışkanı sadece üniversiteyi bitirip iyi bir işe ve maaşa sahip olunca tercih edilir...

0|4
    0|1
  • sonuçta tip de önemli hangisi daha çok elektrik alıyor bi de o var :)

0|0
    0|0
  • Kuvvetli💪💪

0|1
    0|0
  • eger kızın ilgi alanlarında kitap okumak varsa kitap okuyanı secmeli eger spor ilgi alanına giriyorsa spor yapan :)

0|0
    0|0
  • ortaya bi karışık alsak

0|1
    0|0
  • ben sporcuyu seçerdım cunku kıtap okumadıgım ıçın entel ınsanlarla anlasamıyorum

0|1
    0|1
  • behlül ü

0|0
    0|4
  • eger rekabet var ise gucluyu ve yakisikliyi secer

0|1
    0|0
  • birinciye verir ikinciyle evlenirim hatta bu öyküyü de dizi yapımcılarına satar zengin olurum :)

0|2
    0|6
  • kız kimden hoşlanıyorsa onu tercih etmeli kimden hoşlandığını bilmiyorsa ikisinden de uzak durmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insan yaşlanınca ne yakışıklılık kalır ne de sportif bir vucut fakat zeka ve çalışkanlık ömür boyu olan şeyler şimdi yok olacağı mı seçmeli yada mezara kadar senle kalacağımı ?

aslında aklın gösterdiği kişi açık ama gönül ne zamandan beri aklı dinlemiş ki :)

tabiki sevdiğini seçecek ama arada kalmışsa ikisinide seçmesin çünkü ikisinide sevmiyor demektir

0|0
    0|0
  • Hiçbirini !

Neden mi ? Yeterince tanınamış ve tek bir kriter üzerinden insanları değerlendirecekse iki durumda da hayal kırıklığına uğrama şansı fazladır.

0|0
    0|0
  • Sun Tzu derki savaş sayılarla değil zekayla kazanılır. Anladın sen onu :)

0|2
    0|0
  • okul hayatinda karizma is yapar sporcu onde gelir

0|0
    0|0
  • ne gücü ne kuvveti arkadaşım, kız kavgaya mı götürecek çocuğu.

zeka ftw!

0|1
    0|0
  • spor yapanla takılır işini görür sonrada maaşlı bir safla evlenirler :D

0|0
    0|0
  • Sananw kiz secsin

0|0
    0|0
  • Bence zeki okumuş erkek maço olmaz :) bence sporlu bende sporlu erkeğim futbolu severim

0|0
    0|0
  • kiz hem guclu, sporcu, yakisikli hem de zeki olan bir adam bulmali

0|0
    0|0
Yükleniyor...