Annenizle nasıl bir konuşma yaparsınız?

Sorum özellikle beylere. Beyler anneniz, abinizin veya erkek kardeşinizin oğlunu sizin kızınızdan daha ön planda tutarsa daha fazla severse ne hissedersiniz.annenizle ne gibi konuşma yaparsınız.

Güncellemeler:
aslında erkelerden tahmin ettiğim cevaplar.erkekler hep annesinin böyle birşey yapmayacağını düşünüyor. bunu eşinize inat olsun diye yapıyorsa?eşiniz bu durumdan rahatsız oluyor ve kızınızın dışlanmasına üzülüyorsa..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bişey yapmaz annem ama yaparsa neden böyle davrandığını sorarım

0|0
    0|0
    • güncellemene cevap olarak da, ne eşimi ezdiririm ne de annemi. eşit davranmaya çalışırım. eşimi sahiplenirim inatlaşma filan istemem ve durumu düzeltmek için elimden geleni yaparım. evladıma soğuk davranılması bana soğuk davranılması demektir.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek torun sevdası eskiye dayanır,eskilere bir şey söylemeye gelmez,anında duygusala baglarlar,o yüzden kimse kimseyi kırmamak için susarlar,

0|0
    0|0
  • sanmam ya bir anne böyle birseye kapilmaz anneler erkek cocuk yada torunlara sanki daha yakinmis gibi görünür yada algilanir.. ablamda önceden öyle dsünürdü annem seni daha cok seviyor diye simdi annemiz yok ama ablam yanildigini ifade ediyor..

0|0
    0|0
  • evet böyle bir ayrım hep vardır acaba soyunu devam ettirecek kişi olduğu içinmidir nedir anlıyamadım:))

0|0
    0|0
  • Bir konuşma yapmazdım

Çok üzülür ve sessizce küserdim :(

0|0
    0|0
  • Birşeyler söyleyip daha fazla üzülmektense hiçbir şey söylemeden yapılan ayrımcılığı kabullenirim..

0|0
    0|0
    • ne demek cevap vermeye değmezmişim sebep?

• Herhangi bi konuşma yapmazdım hal ve hareketlerimden kırıldığımı belli ederdim ama.

0|0
    0|0
  • Ayrım yapma derim de öyle birşey olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıskançlık yapmanın gereği yok kadın belki erkek çocukları daha çok seviyordur sende kendi kızını sev ne diceksin benim kzımıda öyle sev mi...

0|0
    0|0
  • Annem hayatta böyle birşey yapmaz. Cevap verme gereği duydum. Yerinde olsam anneme neden böyle yaptığını sorardım. Geçerli bir sebebi var mı acaba sor sende?

0|0
    0|0
Yükleniyor...