Futbolla ilgilenen kızlar nasıl?

ben hiç anlamam, penaltı faul ne bilmem

kim topu nereye fırlatıyo amacı ne anlamam

peki sevgilinizin sizinle deli gibi futbol tartışmasını güzel bulur musunz?

yoksa anlamasa daha iyi mi olur?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence anlaması daha iyi kadının futboldan anlaması bana göre çok ilgi çekici ve hoşuma gider dogrusu ama cidden anlaması lazım düzgün birşekilde konuşuyor tartışıyorsa o kadın vazgeçilmez olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir manitamm olsa beşiktaşlı olsa :) Futbol hayattır erkek arkadasın alıp seni maça götürse formaları giyip hosuna gitmezmi ?

0|0
    0|0
    • bende beşiktaşlıyım ama sözde işte, tabi maça gideriz formaları giyip, ama anlamam :)öyle mal mal izlerim, benim için sorun değil, onun içinde olmazsa

• Bak bide beşiktaşlıymış nerde kaldı çarşı ruhu allahım çıldırcam :)

• 2-3 gün önce de görmüştüm aynı soruyu.Ben istemem sevgilim futboldan anlasın falan.Kendim severim ama kızların futbolla ilgilenenlerini itici bulurum.Hoşlanmam.Benimki anlamasa iyi olur.

0|0
    0|0
  • abartmadığı sürece iyidir :) link

0|0
    0|0
  • evet fazla futbolla alakası olsun istemem

0|0
    0|0
  • Futboldan daha önemli şeyleri tartışmayı tercih ederim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben fenerliyim futbulu az çok severim eşimle oturup evde maç izlerim maçlara giderim... yani ona inat maç saatlerinde sarteli indirmem yada gidip tv nin tozunu almam:)

0|1
    0|0
  • Sahsen ben kizlarin futbolla ilgilenmesini cok itici ve sacma buluyorum. Hele bide fanatikler var Allah im erkek gibi konusmalar , face de falan erkek gibi slogan yaziolar iyggg iticiiii... Futbola ilgim yok hic anlamam .. Ama kardesim izlerken mecburiyetten izliyorum bazen heycanli oluyor falandbiseyler donuyor ya ben cakmiyorum :)))

0|0
    0|0
    • aynen bende ya, bi kızın futbolla ilgilenmesi çok itici

• Ben gicik oluyorum ya oyle kizlara :)

• deli gibisine gerek yok iyidir hostur fazlası skar

0|0
    0|0
    • olmasa olur mu, hiç yok yani 1 gıdam da yok

• ben severimmmm :) futbol oynamayıda izlemeyide :) en son orta okula kadar oynayabildm :(öyle bir topluluk olsaydı oynamak isterdm

0|0
    0|0
  • Genel kultur bacim sonucta. Bir guruh erkegin arasinda bjk fb maci izlerken fbnin attigi golde. Duduk nerde ya ofsayt dedim. Tabi hemen karsi gelmeler. Sustum. Birami aldim. Gorursunuz dedim. Hehe tabiiki ofsaytti. O gundur saygi duyarlar :-)

0|0
    0|1
  • Futbol candır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...