Kadınların babet giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

bence son derece itici, bütün kadınsılığı olduğu gibi alıp götürüyor. elbiseyle giyildiğinde bi nebze ama pantolon altında tam bi felaket. ama bi yandan da çok rahatmış. siz ne düşünüyorsunuz? seviyor musunuz sevmiyor musunuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar elimden gelse kadınların babet giymesini yasaklamam. niye yasaklayayım giyin istiyosanız. ama babetler resmen göz zevki düşmanları, duygu katilleri...neden anlamak istemiyosunuz (fikirdaşlarım alınmasın ha!)

1|0
35|24

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir kadını bir erkeğin gözünde itici yapacak yüz şey listesinde kesinlikle vardır.. :-)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Seviyoruz rahat ayrıca sana mı soracağız ne giyeceğimizi be.. Pantolon altında da iyi duruyor tamam kotla felaket olabilir ama keten pantolonla gayet hoş duruyor

7|2
    0|2
    • Kadinlarin erkekler icin giyindigini dusunen mantaliteden geliyor soru anladigim kadariyla. Insan kendisi icin de giyinir, guzellesir, makyaj yapar.

• Yürü be kardeşim yürü be babet'e gönül veren kardeşim

• Kime diyorsun çözemedim

• Bende erkeklerin çoraplı-çorapsız sandalet giymesini itici buluyorum.Hele kapri giyince koyun postu gibi bacaklarınız ortaya çıkmıyor mu?

Şimdi birileri çıkıp ama yaz günü başka ne giyelim ki der.

Şimdi ne yapacağız.İticilik babet giymekse iğrençlikte budur.

2|0
    0|0
    • hımm, sandalet te iticilikte listenin üst sıralarını zorlar haklısın. parmak arası terlik daha tercih edilesi

• tek parça böyle görmek sevimsiz geldi. giyilmiş halde yorum yapsam daha iyi

• Bence itici bulma, cunki genelikle erkeklerin boyu kisadir, bide kizlar tupuklu giyse boyunusdan gecer.

2|0
    0|0
    • sanki kızların boyu çok uzun :D

• e zaten bende bunu diyorum buyumuz bir bide tupuklu giyersek boyunuzdan geceriz, cunku topuklu ayakaplar en az 10 cm

• cok babet değilse az babetse olur

1|0
    1|0
  • biz de sizin köse tutkunuzdan nefret ediyoruz. size ne oluyor ben onu anlamadım.o babetleri çıkarıp kafanıza mı atıyoruz?hafif mi geliyor?

2|0
    0|0
  • Cok rahatt yahu sanane artık babetimizede karıstınızz heee !

3|0
    0|0
  • Giyiyorum arada.

0|0
    0|0
  • Guzel bulurum babetleri cok rahat oldugubuda soyluyorlar fakat hayatimda hic babet giymedim :) saka yapmiyorumm.

1|1
    0|0
    • estetik bulmadığın için giymedin değil mi

• Tesekkur ediyorum babet edinme konusunda da saka yapmistim spor ayakkabilarimla mutluyum ben converse i bile zorla aldirdilar bana.

• birbirlerinin üzerinde aynı şeyleri görmekten en nefret eden ırk olan kadınların komün halinde o ayakkabıyı nasıl giydiğini hiç anlayamadım zaten. markanın gücü bazı şeyleri yenebiliyormuş demekki. bi arada şalvar pantolon altına boksör pabuçları moda olmuştuda neyseki kısa sürdü. yok yok ben cidden takdir ediyorum seni

• Bence çok rahat

1|1
    0|0
  • Babet ayaklarımı ağrıtıyor doktordan uyarı aldım babet giymemek için.Topuklu ile rahat ediyorum.

0|1
    0|0
  • Ben anlayamadım size ne oluyor? Ayrıca bende erkeklerin sivri burunlu ayakkabılarını çok berbat buluyorum. Ama buraya yazıp herkese duyurmuyorum..

1|0
    0|0
  • Kot değil fakat dar paça güzel renkli pantolonlarla çok da güzel durduğu kanısındayım.Sonuçta sürekli topuklu giyecek halimiz yok? Spor ayakkabıdan daha feminen ve güzel olduğu kesin,ayrıca çok da rahatlar.

2|0
    0|0
  • topuklu ayakkabılar benim tutkum.ama her an onlarla yürünmüyor.benim bi lafım vardır.topuklu ayakkabılar ikiye ayrılır: çok can yakanlar ve az can yakanlar.durum böyleyken bence sen o babetleri güzel görmeye alış.spor ayakkabıyı da herşeyin altına giyemiosn.her an topuklu giymek de zor.empati kurarsan sorun çözülür

0|0
    0|0
    • güzel görmeyi başaracağımı sanmıyorum zorlayarak olabilecek bişey diil çünkü. ama en azından rahatlık için bazen giymek durumunda olduğunuzu anlayabilirim. topuklu ayakkabılar o kadar kötü öyle mi :)

• babet güzl ama babette ayak sağlığına zararlı ablamın ayaklarında kemik ile ilgili sorun olmuştu ve doktorlar yüksek topuk ayakkabı giyilmesini öneriyor babet ayağın kemiklerine zarar veriyormuş heralde :)

ama yani pantolon gömlek kombinlerinide altında hoş durmuyor değil hani =)(=

0|0
    0|0
  • rahat yani...günde 3-4 saatim yolda geçiyor,otobüslerde o dik dik topuklarda durası zor.bende çok istiyorum arada da giyiyorum ama gerçekten sağlık açısından çok da uygun değil her gün her gün..istanbul da yolların durumu da malum..servisle gidip geleceğim bir işte neden olmasın derdim..babetler de artık çeşit çeşit hem..haa üstelik kısa boylu olduğum halde çekinmiyorum babet giymekten...

0|0
    0|0
  • Ne var bunda ya en rahat ayakkabı ayrıca tam tersi pantoolonda daha tatlı durur babet.

3|0
    0|0
    • öyle olmuyo işte. kısa topuklu ayakkabılar var yerine onları giyseniz daha iyi

• karşıkonulamaz;

ben bilmem kaç santim topuklularla gezin sürekli demiyorumki. onun yerine daha minik topuklu ve rahat olduğunu düşündüğüm ayakkabılar var, onları tercih edebilirsiniz diyorum. uzun boylulara kazulet diyenlerede "kedi ulaşamadığı ciğere mundar der" atasözüyle cevap vermek istiyorum. boyun uzunsa giy yani ben demem kazulet falan

• O mini topuklu dediğin ayakkabılar yüksek topuklardan daha rahatsız.

• valla gayet rahat inan ki. hem hafif de oluyor.

3|0
    0|0
    • rahatlığı mı tercih edersin çekici görünmeyi mi?

• ben rahatlık ve çekiciliği karşılaştırmanı istemiştim ama sen konuyu temiz olmaya getirmişsin. temiz olmayan birisi elbetteki hiç bi şekilde çekici değil. ayakkabıların kadını çekici göstermekle bi alakası olmasaydı kadınlar bu kadar ayakkabı düşkünü olmaz ve yok tabanı kırmızı yok tokalı bu kadar çok ayakkabı çeşidi olmazdı diye düşünüyorum

• ayakkabının cekici görünmekle tabi ki ilgisi var ben de buna yok demedim. sen de beni yanlıs anlamıssın ama cekici görünmek icin rahatımdan ve ayak saglıgımdan olmanın dogru oldugunu düsünmüyorum.

• zarif ayaklarda hoş durur tabi.

3|0
    0|0
  • hayatımda hiç giymedim.düz taban hiç rahat değil gibi.giyen itici gelmiyor

1|0
    0|0
  • herkesin görüşü farklıdır. bileği kalın ya da direk bacakları kalın bayanlara yakışmıyor. ben kullanıyorum çok rahat bulmuyorum çünkü ayağım topukluya daha müsait ama sürekli de topuklu giyilmiyor

0|0
    0|0
    • sürekli topuklu giyilmesin zaten o da sıkıcı olur. ama rahat etmek istediğinde babet yerine başka şeyler tercih edilmeli. bunun başkalarından da duymuştum, bazı kadınların ayakları topukluyla daha rahat ediyormuş

• parmak arası terlik şık mı? anca belki sandalet. dolgu topukta topuklu. kemiğin eğri duruyor topuklu üstünde ister dolgu ister platform. ben yüksek topukludan başka bi topuklu giyemem mesela illa platform olucak ama 3-4 gün giyip 8 saat yürüdün mü ayakların pert, mecbur sandalet babet

• evet ben parmak arası terliği şık ve kadınsı buluyorum, tabii nelerle giyildiği de önemli. sandaletleriyse hiç bi zaman sevmedim. sen tam bi topuklu tutkunuymuşsun ama, galiba yürümeyi de çok seviyorsun

• Giymiyorum ben.

1|0
    0|1
  • Bazılarında hoş duruyor bence arada giyiyorum ben de

0|0
    0|0
    • bence hiçbi kadında hoş durmuyor. sadece bazı kıyafetlerle eh işte durumu biraz kurtarıyor. ama tamam anladık rahat. aslında burdan kadınlar için rahatlık mı önemli yoksa beğenilmek mi diye yeni bi soru çıkar

• Bilmem zevk beğeni meselesi bazıları da güzel buluyor

• elbise altına giyince kibar durduğunu söyleyebilirim, o kadar ama

• en rahat en hafif en uygun ayakkabi babet ;)

0|0
    0|0
  • keyf kahyası

1|0
    0|0
  • kadın sırık gibiyse giysindir.

0|1
    0|0
  • Uzun boylular kuck ayaklilar giyinmeli

0|1
    0|0
  • Yas ilerledikce mecbur kaliyoruz panpa :(

0|1
    0|0
  • erkekler keşke kızları anlasa ya bu konularda

0|0
    0|0
  • gayet rahat bencede topuklu giymekten iyidir

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum hiç babetim yok. Pantolon altına katılıyorum hoş durmuyor.

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 23

• bi erkek olarak babeti inanılmaz sadelik inanılmaz cool inanılmaz çekici ve feminen buluyorum.kaç sene dünyann en iyi markalaryla çalışmş biri olarak diyorum bunu:))ama kalite tabi ..

6|0
    0|0
  • İticimi sana itici bana çekici Sevgilim babet giymeden görüşmüyoruz o derece babet zarif ayaklarda güzel duruyor

3|0
    0|0
  • Topuk ayakkabı fetişi sezdim hafiften :D Babet giyen kızları daha tatlı ve sevimli buluyorum hem kızlar daha rahat eder. Topuklu ise özel günlerde giyilir, bakkala topukla gidenleri sevmem hiç kaçarım

1|0
    0|0
  • ben beğeniyorum . ille uzun topuklumu giyince güzel oluyor gayet tatlı ve hoş

3|0
    0|0
  • Belediye dağıtmış sanki herkesin ayağında bir babet :D hele o tayt yokmu ameliyatla aldırıcaz artık o giydikleri taytları..

2|1
    4|0
  • Babetler oldukça itici duruyor. Ne o öyle bebek ayakkabısı gibi. :P

0|0
    1|0
  • babet beğeniyorum.sevgilime de bacıma da anneme de aldm.evet ne var bunda?

3|0
    0|0
  • Seksi olmak istiyorsan topuklu; rahat istiyorsan babet ;)

2|0
    0|0
  • Küçük ayaklı bayanlarda gayet güzel duruyor ama palet gibi ayak varsa, bu benzetme için büyük ayaklı bayanlardan özür diliyorum, ihtiyaçtan dolayı giyilmelidir.

0|0
    0|0
  • güzel kadın çuval da giyse güzeldir... ve güzellik görecelidir kamuya, sorulara ve tartışmalara açık değildir...

0|0
    0|0
  • güzel olanlar var

1|0
    0|0
  • bence çok estetik bir ayakkabı her giyside,aksesuarda olduğu üzerinde duranda durmayanda.

1|0
    0|0
  • Berbat ötesi, iğrenç ... uzar gider bu . ne kadar saçma mi buluştur

Kim buldu acaba bu babeti ?

0|0
    1|0
  • Bencede berbat bişy erkeğede yakışmıo ama kızda berbat duruyo etek altı babet röööh :S

1|0
    2|0
  • Bazı modeller aşırı seksi geliyor benim gözüme açıkcası

0|0
    0|0
  • giysinler..ne güzel..

0|0
    0|0
  • Bence gayet şirin giyin kızlar

0|0
    0|0
  • daha bi kadınımsı gözüküyolar dikkatimi çekiyo

0|0
    0|0
  • Bence güzel yakışıyor. En azından farklı birşey.

0|0
    0|0
  • itici, hiç seksi değil.

0|0
    0|0
  • babetin içindeki kadını düşlüyorum

0|0
    0|0
  • afilibjk

haklısın abicim hem bjklisin hem zevklerimiz uyuyor :D

0|0
    2|1