Aşk insanın kimyasını bozuyor mu?

aşk insanın bütün kimyasını bozuyor?düşücenin yapısı kalbin atışları değişiyor?neden?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• benim kimyam feci halde bozuldu anlamsız geliyor bana dünyaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • aşıksın sen aşıksın arkadaş aşkın çekim kuvveti o bir güneş sen bir gezegen çevresinde dönüp duruyorsun:)

• yüreğim olmasa cesaretim olmasa aşık olurmuydum? en büyük cesaret benim:)) herneyse bu muhabbet hüüznlendiriyo bni ben unutmaya calısıyorum.. yi günler

• cesaretin için kutluyorum evet cesaret ve aşk olmadan olmuyor?ayrılık rüzgarları esiyor?hasret rüzgarları esiyor?her ayrılık bir umudun habercisi umutlarını yitirme:)iyi günler

Kızlar Ne Diyor 7

• Aşıkken depomin ve norepinefrin salgılanır vucütta.Depomin motivasyon artışına, mutluluk, heyecan, uykusuzluk, kalp çarpıntısı ve nefes darlığına neden olur. Norepinefrin de heyecan ve enerji düzeyini artırır uyku ve iştahı kaçırır. Aşk acısı diyede bir şey yok ayrıca aşk vücuda faydası olan bir şey acı özlemden isteklerin gerçekleşememesinden kaynaklanır

0|0
    0|0
  • iste normalde nasılsaan asıkken tam olarak tersi

0|0
    0|0
  • kalp bi tehlikeyle karşı karşıya kaldığında hızlı kan pompalamaya başlar. aşkı da tehlike olarak algılıyo demek ki.

0|0
    0|0
  • valla 3 yıllık ılsıkım benm kımyamı yeterınce bozdu bıkere takıntılı şizofren oldum resmen

0|0
    0|0
    • çok kötü bir durum çaresi zaman diyorum tabi başka aşklara yelken açmakta olabilir

• öyle zatenn

• zor bir durum kara sevda bunun çaresi zaman yada aynı sevgi ile başkasına bağlanmak tabi insan aşka olan inancını yitiriyor olsun ama yine umutları yitirmemek gerekli

• Kişinin eksik yarısı geliyor, ruhen ve bedenen entegrasyon süreci işliyor.

0|0
    0|0
    • kavlu bela diyelim insan yaratılmadan önce ruhlar aleminde ruh eşi yaratılıyor

• Bir yorumla bilemezsin derinde miyim yüzeyde miyim. :)

• :))) estğ onu söylemek istemedim engin bir bilginiz olduğundan şüphem yok ama sadece bu konu için acık araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum:))

• Evet aşık olup sapıtmaktansa o duygudan uzak dururum daha iyi. Sevgi en güzeli.

0|0
    0|0
    • :))))) haklısın çok dikkat çekiyor ama alışkanlık naparsın

• eger karsılıksızsa kesinlikle bozuyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinliklle...

Aşık olmak her zaman yanindaki birine ' iyi ki varsın ' diye bilmektir. Aşk tutsaklıktır, hayata tutunmaktır, her şeye rağmen sırf onun için tutunmaktır hayata. Aşk nefes ala bilmektir. Onunla birlikte nefes almaktır. Aşk her gün onu görmek istemektir. Pencereye onu göreceğim umuduyla çıkmaktır. Ama onu gördüğünde yüzüne baka bilmemektir. Çünki başkaları anlaya bilir diye korkmaktır. Ama onun sana baktığını hiss edip heyecan geçirmektir. Aşk bazen tatlı tripler atmaktır. Onu kıskandrırmaktır. Onu başka bir kızın yanından sadece geçerken bile gördüğünde kıskançlıktan ölmektir:P.

Her gün dışarıya sırf sırf onu görmek için çıkmaktır.

0|0
    0|0
  • kısmen doğru.Aşık olduğun zaman insanın matın kısmı kapanıyor.Bu yüzden bir insan seni sevmediğinde ondan vazgeçemiyorsun.Yoksa biliyorsun seni sevmeyen insanı sevmemen gerektiğini...Herkes biliyor.

0|0
    0|0
  • link bı zahmet oku ...

0|0
    0|0
  • Çünkü aşk zaten kimyasal bir olay , beyinden salgılanan özel bir hormon vücudunda değişikliklere sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle bozuyor :)) Dünyaya tersten bakıyorsun

0|0
    0|0
  • erkekler cok yavşaklaşıyo arkdaş kız bulunca götu bası oynayan cok var kescen muhabbetıı

0|0
    0|0
  • öyle bı reaksiyona sokuyoki kim olduğunu unutuyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...