Bel fıtığı ameliyatı olan var mı?

Benim bel fıtığı problemim var, çok araştırdım ameliyatı ama hiç kimse %100 çözüm diyemedi. Ameliyat olup da bu rahatsızlıkdan tamamen kurtulan varmı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bende 1 ay önce ameliyat oldum ve çok memnunum...ameliyat olmadan önce denemediğim teknik kalmadı,belki ameliyatsız düzelirim diye...yürüyemiyordum,yatarkende sadece yan yatıp dizlerimi karnıma çekerek uyuyabiliyordum...sağ bacağımda uyuşma vardı...birde psikolojim çok bozulmuştu...çok şükür ameliyattan çıkıp, kendime geldiğimde ilk farkettiğim şey artık sırt üstü yatabildiğimdi..2-3 saat sonra yürümeye kalktığımda yürümeme engel olan tek şek ameliyat yerimdeki ağrılarımdı..bir hafta içinde ameliyat ağrılarımda azalarak tamamen geçti..şimdi kendimi yormadan herişimi yapabiliyorum...tabiki ağır kaldırmıyorumm,bu tarz şeylere dikkat ediyorum...artık yürüyebiliyorum, rahat uyuyabiliyorum,oturabiliyorum,ağrılarım yok,moralim yerine geldi,iyikide ameliyat olmuşum diyorum...pendik,marmara üniversitesi hastanesini tavsiye ediyorum...ve yeniden sağlığıma kavuşmamı sağlayan herkese teşekkür ediyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cem yılmaz bile geçen gün bir daha bu sorunla karşılaştı sanırım. ben de görmedim hiç tamamen iyileşeni. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, sıkıntıda o tam iyileşmeyeceksem narkoz almanın bir anlamı yok sanırım...

Erkekler Ne Diyor 3

• Başarılı bel fıtıgı ameliyatları var. Ama sonrasında fizik tedavi vs. önemli bir de tabi ki asla artistik hareketler yapmayacaksın ameliyattan sonra. Circus de Sollei 'ye katılamazsın mesela:) Hoş şimdi de katılamayacagına göre sorun yok. Geçmiş olsun. Yüce manitu seni korusun!

0|0
    0|0
    • yorumyapanmarguisdesade,manitun seni korusun,artistik hareketlere gerek yok :)

• cevremden edindiğim bilgilerden yola cıkarak tek bir şey soylebilirim ameliyatı yapan kişi gerçekten bu işin uzmanı olacak ilk ameliyatta tamamen sorunu cözerse bir kolay kolay bir daha oluşmuyormus ama yanlış yaparsa 6-7 ameliyat daha olman gerekirmiş. bu ameliyatı olanlardan öğrendiğim ve dikkat çektikleri nokta bu

0|0
    0|0
    • ben birini istemezken 6-7 olmaz, fizik tedaviye devamm..teşekkür ederim.

• Ben gördüm. Bizim burda doktorlar ameliyat yapar, sağlıklarına kavuşurlar. Yanlız spor yapmadıkları için 1-2 yıl sonra ağrı tekrar başlıyor, tavsiyem şu olsun, olursan şayet sporu eksik etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...