Sımsıkı bir vücuda sahip. olmak imkansız mi?

Duzenli spor yapan birisiyim, hafta sonlari vaktim olduğunda 40 dk spor yapıyorum, hafta icleri 20 dk falan. Incelmek gibi bir derdim yok derdim fit ve sıkı kalabilmek. Ancak ne yaparsam yapayim sımsıkı bir vücuda sahip olamıyorum hep sallaniyor bacaklarim ve cok çirkin buluyorum bu durumu istedigim yere gelemiyorum. Sımsıkı bir vucuda sahip olmak imkansiz midir yani tamamen sallanmayan bir vücuda sahip olamaz miyim? Squat, lunges yap demeyin yapiyorum zaten onlari.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yağ yakman lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fitness e git

0|0
    0|0
  • İMKANSIZ DEĞİLDE ÇOK ZOR BEEE

0|0
    0|0
  • Spor bu isin sadece % 30 u. Geri kalan beslenme.

0|0
    0|0
  • sadece spor yaparak olmaz, yediklerine dikkat etmen gerek

0|0
    0|0
  • Önce incelmek gerek

0|0
    0|0
  • terle ve koş

0|0
    0|0
  • 20dk yetersiz bir zaman 40 45 dk ya cikar bunu hafta sonuda 60 75 dk yap

0|0
    0|0
  • yapıyorsunda ne kadar yaptıgın önemli, hep aynı sayıda yapmıcaksın, bugün 40 sa yerın 50 olucak, sonra 100-130 a kadar gider bu, plank, mekik felanda yapıcaksın, zamanla olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla bence en güzel sıkılaştıran spor 1) Plates, 2) Yüzme... İkisini beraber yaparsan zaten müthiş sonuçlar alırsın... Ha tamamen sıkı, hiç sarkmayan vücut diye bişey yok yani kendini kasmadığın zamanlar hani normal durduğunda kesinlikle etine dokunulduğunda sallanır. Çünkü benim kaç tane sporcu tanıdığım varsa hepsi de aynı şeyi söylüyo mümkün olmadığını... Ha yok ille de gerçekten hiç sarkmasın etim diyosan iskelet gibi bişey olman lazım o da çok çok iğrenç bir fizik. Hiç sevmiyorum ben...

0|0
    0|0
  • plates.10-15 seanstan sonra bir başka oluyor insan. mümkünse profesyonel birileri eşliğinde yap. pilates adı altında ortaya karışık bir şeyler yaptıran salonlar var, fitnesi plates diye yutturmaya kalkıyolar. gerçekten platesi doğru yapabileceğin bir yer bulursan ya da cd vs yardımıyla hareketleri doğru yapar, kaslarını kullanmayı öğrenirsen bambaşka olursun. özledim bak şimdi, platesi bıraktığım güne lanet olsun

0|0
    0|0
    • Çok yaptım zaten pilatesi evde kendim ekipmanlarla yaptim ve cok iyi sikilastim. Ama sureklilik istiyor ve en az 40 dk yapinca istediğim sonucu alabiliyordum daha azı etki etmiyor. Iste hafta icleride 40 dk yapamiyorum derdim o..

• valla kullanılmayan kas erir, sımsıkı kalmak diye bir şey yok. istiyosan düzenli spor yapacaksın. ben yapmadım, yapmadığım için de öylece kalmadım :)

• bencede daha fazla vakit ayırmalısın spora.

0|0
    0|0
Yükleniyor...