Sevgilinizin ya da hoşlandığınız erkeğin / bayanın faceni çaldınız mı ?

Sevgilinizin yada hoslandiginiz erkegin / bayanin faceni caldiniz mi yada calmak istediniz mi

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• asla yapmam bunu. Ne moralimi bozacak haberler almaya çabalarım ne de başkasıyla yarışırım. Benimle birlikteyken başkalarıyla ilgileniyorsa zaten ahmağın tekiymiş diye düşünürüm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim telefonuma hotmail tek kullanımlık şifre geliyordu.Ordan hotmail'i,hem de faceyi değiştirmiştim.Çok fenayımm nihahahaa :)Ama çocukluk yaptığımın farkına varıp geri vermiştim.

0|0
    0|0
    • Nasil yaptın onu bende yapmak istiyorum

• Boşver bence çoluk çocuk işi.Hotmail şifresini daha verdiğinde iletişim bilgilerine telefon numaranı yazman gerekiyordu.

• Face, yüz demektir Türkçe'de.Ben de yüzünü çalmadım :S

2|0
    0|1
  • gerek duymadım

0|0
    0|0
  • oyle yeteneklerim olsa... yok calmadim :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • böyle şeytani düşüncelerim olmadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• He. Eski kek sevgilim gitmiş face açmış şifresinide 123456 yapmış. Siz olsanız çalmaz mıydınız ha :(

3|0
    0|0
  • eski sevgilim gizli sorunun cevabina anasinin memleketini yazmis, hec zor olmamisti. ama calmadim, bidaha böyle basit basit cevaplar verme dedim, uyardim sadece. ya kötü niyetli biri calaydi mailini? ):

1|0
    0|0
  • evet hoşlandığım çocuğun facebook' un uçalmayı düşündüm hatta zahmet gösterip yapmaya bile kalktım ama yapmadım sevgilisi konuştuğu varmı falan korktum açıkçası...

0|0
    0|0
  • Vay anasını ne insanlar var bee. Neden böyle birşey yapayım ki?

0|0
    0|0
  • valla benimki benden habersiz face açmış ben karşıyım face olayına arkim söledi böle böle dnk gelim die tai ben uyuorum snra bir tartışma bir kavga ki valla çalmyı düşndüm hatta baya işlem yapmaya başladım ki yarıdan döndüm:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...