Sevgilim beni unuttu galiba :(

1 aylık ara vermiştik ama hala akşamları falan konuşuyorduk nasılsın neler yaptın falan gibi o istanbulda iş yeri açtı ve ordaki tek arkadaşı hakan diye bir çocuk oda bizim ortak arkadaşımız dünden beri sevgilimin telefonu kapalı bende iyice meraklandım hakanı aradım oda bana merak etmemi sevgilimin iyi olduğunu akşam kendisini bir arkadaşının telefonundan aradığını ve kendi telefonunun bozulduğunu bu yüzden kapalı olduğunu söylediğini söyledi sevgilim hakanı arayıp haber verdi ama bana haber vermedi ve ordaki tek arkadaşı hakan olmasına rağmen onu hangi arkadaşının telefonundan aradı sizce beni aldatıyor mu?Yoksa paranoya mı yapıyorum?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ara vermek yapılabilecek en yanlış şeydir. Aldatsa da ağzını açıp da bir şey diyemezsin. Senle oyun oynamasına, bir yandan seni elinde tutup, diğer yandan özgürce hayatını yaşamazına en başından izin vermişsin, artık yapabileceğin bir şey yok. Evet yüreğine şimdi ağır gelir ama, ondan sana ekmek çıkmaz... Olan sana oldu... Hakan a da güvenme... Bozacının şahidi şıracı. Erkekler birbirini kollar. Bu hayatta kimseye güvenme. Bir tek Allah'a sığın O 'na güven...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 aylık ara verdik diosun ilişkide ara vermek kadar sacma oolan başka bişey var mı bitirmek gibi bişey kesin başka birini bulmuştur :( ..

0|0
    0|0
  • ara vermek = catir catir sevisebilecegi hatun bulur muyum derken diger kizi da yedeklemektir.

0|1
    0|0
  • 1 ay ara vermek ne ya başkası girmiş araya

0|0
    0|0
  • Seni aldatıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ara vermek nedir ya ya ayrıl ya devam et işte o ne yedekte tutmaktan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • ara vermişsiniz ya , seni aldatıyor sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Ekmek arası mı?

0|0
    0|1
Yükleniyor...