Sevgilimle aram nasıl düzelir? Artık ayrılık olsun istemiyorum

sürekli ayrılıp barışan bir çiftiz.

4 gün önce yine ayrılığın eşiğine geldik bende yoruldum artık yarın gelicem biiticek bu iş dedim artık yeter bitsin sende kurtul bende dedim.

gelme dedi gelirsen beni bulamazsın bulursanda konuşamazsın dedi bende gelicem ve biticek dedim bitti diyiceksin biticek

oda gelme

dedi üsteleyince tamam gel dedi ama bişi sormucaksın bitti deyince

bende tamam dedim 1 saat sonra mesaj attı kavga ettiğimiz konu üstüne ve barıştık

daha öncede kavga ettiğimizde gelicem bitiriceez dedim gelme dedi bende gelicem ve biticek dedim gittim sarıldı barıştık

bitsin istemiyorum onu canımdan çok seviyorum ama ne bitirioruz ne de hep biz kalabiliyoruz nasıl düzelir bu durum

biitir diyecekler yazmasın bitti deyince bitmiyo

ve saçmalayacaklar yorum yapmak için yazanlar lütfen yol alın...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat boyle boş yaşanır ama. kavga barış kavga barış sacma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 12 kere "bitti" geçiyor lan soruda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynisi dil ama benzerini ben yaşadım. bizde kopamazdık ama incir çekirdeğini doldurmazdı birbirimizi yerdik, en sonunda ben yoruldum ve ufak bi konu yüzünden bitirdim. ve sana bişe dyim mi çok rahatladım. özlem acı rahatlık karışık bi duygu içindeyken bitti. bi ilişki gerçekten yürümeyince yürümüo. he benimki yürüo dienlerede lafım: sen bittikten sori kalmadıktan sonra iive yıprandıktan sonra yürüse nolur yürümese neolur. sana şimdi ne desem dediğn gibi bitirsende dönüceksin. ama son noktaya geldiğin zaman bitirmek zor olmıcak emin ol.

0|0
    0|0
    • ne kadar çıktınız ve ençok kim ayrılırdı

• yaklaşık11 ay.başlarda o sonra onda kaybetme korkusu arttı ben ayrlıodum hep derken. aslnda sen ben olaı da yoktu karşılıklı kavga edip ayrılıodk ama bitti diemioduk. çnkü ikimizde 2 gün içinde birbirimizsiz olamayacağımızı bilioduk.

Yükleniyor...