Sanaldan tanıştığınız birine ne kadar güvenebilirsiniz?

Yıl 2012 Nesilleri Tükenmedimi Bunların :)) Sanaldan tanıştığınız birine ne kadar güvenebilirsiniz ? onunla çıkar mısınız.?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben en son 5 sene önce tanıstıgım biri ile baslamıstım 3 sene lik bir beraberliğimizin ardından ayrılmak istedi . Bu senın karsındakini nasıl tanıdıgına bağlı. Ben karsımdaki insanın kurdugu cümleler ve seçmiş oldugu kelime gruplarına göre tanıyabiliyorum. Sana tavsiye ederim. Uzakta olan birinin yapamayacagı birşeyi iste ve izle. küçük birşey isteyebilirsin ne kadar bir süre içerisinde gerçekleştiriyor. Ne kadar cok internet ortamı ve teknoloji gelişmiş olsada mektup yollamasını iste mektupla da haberleşin bu sana verdiği değeri az da olsa gösterir. ve verdiği adresi arastırabilirsin. Bu ona biraz olsunda güvenmeni saglayacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• Pek pekde güvenme derim, önce dos dogru tanis, realde ondan sonra tekrar yorumla herseyi.

Cünki o ilk sanalda tanisdiklarinin hepsi, sütten ak kasik gibi, hep iyi taraflarindan bahsederler, kendilerini yalanlarla, ön plana cikarmak icin.

her dediklerinede inanma, ha sunu da bilki, sadece senle tanismiyor, bu teknoloji devrinde, bir kiza ayda 40 erkek yaziyorsa, kesin 5 ine cevap veriyordur ;)

1|0
    0|0
  • Ha burda ha orda ne farkederki sen sanal ben sanal o sanal şu sanal kim gerçek o zaman burda tanıştığımda bir orda tanıştığımda bir no fark

0|0
    0|1
  • nerde tanıştığının ne önemi var ki :/

0|0
    0|0
  • sanaldan tanışmakla reelde tanışmak arasındaki fark nedir doğru insan her yerde doğrudur,her iki şekilde de güvenmeyebilirsin bu senin bakış açınla ilgili...

0|0
    0|0
  • Sanalda tanıştım, aynı şehirde yaşıyorduk. 1.5 ay kadar çıktık, ayrıldık. İyi biriydi ama kısmet işte sürekli olamadı..

0|0
    0|0
  • benle konuşan kız boka sarıyor birader. iki-üç gün sonra muhabbet "naberr la y**rm" oluyor. çözemedim valla, dün kız mesaj attı adet oldum yuppi diye.

0|0
    0|0
    • Aynen La 2-3 Muhabbet Ondan Sonra ( Nie Geç Yazıyon Lan Am Feryadı ) Diyolar..

• Allah birdir hariç hiç bi kelimesine inanmam çünkü herkes sanalda deli yürek realde fatih ürek :)

1|0
    0|1
  • Sanaldan cocuk yaparım ama sevgili olmam

0|0
    0|0
  • İşin içinde meme varsa güvenmesemde olur...

0|0
    0|0
  • belli olmaz..sanırım..

0|0
    0|0
  • sanaldan tanıdığım değerli arkadaşlarım v ar

0|0
    0|0
Yükleniyor...