En iyi futbolcu kim?

sana göre en iyi futbol oyuncusu kim?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• futbolcu sporcudur. kişide önce spor ahlakı olacak. bunun dışında kalan herkesi ele.
    ikincisi yaptığı işe saygı duyacak. bunun dışında kalan herkesi ele
    üçüncüsü işine kendisini adayabilecek. bunun dışında kalan herkesi ele.

bence cristiano ronaldo. spor hayatında ve gerçek hayatında karakterli ve saygı duyulabilecek bir adam. bakmayın onun spordaki davranışlarını, kaybetmeyi sevmeyen bir adam o. ronaldo, bazı dincilerin yapmadığı sağ elin verdiğini sol el görmeyecek olayı var ya, ronaldo onu yapıyor. kimsenin bilmediği, yakından takip edenlerin ancak fark ettiği büyük işleri var. kendisini futbola adamış birisi. ülkemizde futbolcular ne kadar iyi olursa olsun antrenmandan kaçarken ronaldo ekstra çalışmalar yapan birisi. bedenini çok iyi bir şekilde geliştiren birisi. neyse işte bir ronaldo, iki bu yazdıklarımla hiç ilgisi olmayan george best.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 12

• Cristiano RONALDO;adam gibi adam yeri gelir İSRAİLLİ FUTBOLCULARİN ELİNİ SİKMAZ KATİLSİNİZ DER, yeri gelirFİLİSTİNA YARDİM EDER, yeri gelir kucuk bir hayrani icin korumalri azarlar O YUZDEN JUNİOR RONALDO?>>%======%+--##7271

0|0
    0|0
    • O da sağlam adam ama sahada bencil bir oyun tarzı var o yüzden pek sevemiyorum oyununu

• Sen gol filmini izledin mi 1. Sinde
      Sahilde
      Nunez ile menagari konusuyordur
      -iyi oyuncu nasil olmalidir?
      -iyi oyuncu diye bir sey yoktur.
      -anlamadim
      -iyi oyuncu diye bir sey yoktur cunku futbol cesaretli olup kimseye guvenmeden kendi yapanlar ya da korkak olup surekli pas atanlarla doludur...
      Bilmem anlatabildim mi

• maradona sıçtı dona

0|0
    0|0
  • Messi bu adam neyin nesi :)

0|0
    0|0
  • sabri reyzi :))

0|0
    0|0
  • Leo messi

0|0