Pilates'ten anlayan var mı?

Arkadaşlar ben dansçıyım. Normalde fark etmiyorum ama görüntülerimi izlediğimde çok hafif bir duruş bozukluğu olduğunu görüyorum, otururken de biraz kambur duruyorum, fark ediyorum, düzeltiyorum ama sonra tekrar çöküyorum. Artık sırt ağrısı da şekillenmeye başladı. Pilates tavsiye ettiler. Hem duruşu düzeltiyormuş hem de ağrıları gideriyormuş. Ama 3 ekiple çalışıyorum, okulum var, açıkçası bir spor salonuna gidecek kadar fazladan zamanım yok, ancak ev ortamında ilgilenebilirim. Kendi pilates topumu alsam pilates videolarıyla, anlatılan derslerle bu işi kotarabilir miyim? Biliyorum pilates biraz özünde disiplin ve teknik gerektiren bir iş ama ben o disipline sahibim, sağlık eğitimi aldım, doğru işler yapabileceğimi düşünüyorum. Böyle bir şey olur mu, ev ortamında hazırladığım programla bu işi yapabilir miyim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ebru şallı seni bekler

0|0
    0|0
  • Evet pilates omurgayi duzeltip durus bozukluğuna iyi geliyor. Tavsiye ederim. Ebru Şallı iyi tamam da Tracey Mallet var bir de ona bak derim.

0|0
    0|0
  • Ben dahil pilates topu alan onca tanıdığım var eninde sonunda o top köşede durup tozlanmaya terk ediliyor. :) her hareketin senin için uygun olup olmadığı tartışılır. Sporda sakatlanmak kolaydır. Bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoga yap.

0|0
    0|0
  • hiç de sevmem platesi

0|0
    0|0
  • Aslansın kaplansın yaparsın sen.

0|0
    0|1