Kapat

Çift olarak masaj yaptıracaksınız. Hemcinsleriniz mi yapsın karşı cinsleriniz mi?

Yaz tatili otele gittiniz. Çift olarak masaj yaptırmak istiyorsunuz özel odalarda. Otel görevlisi bu soruyu soruyor. Hemcinsleriniz mi yapsın karşı cinsleriniz mi? Cevabınız ne olur?

(tüm masaj organizasyonunu, gerekli soruları sevgiliniz sorup konuşurken, aptal görevli size soruyor ama bu soruyu, top sizde :))))

PS: şahsen ben o kadar "Açıkgörüşlü" falan takılırken gidip de hemcinslerimiz yapsın diyemedim. (zaten sevgilim daha evvel bayan yaptırmıştı, karşı cins masör denememişti.) ama tüm masaj burnumdan geldi benim, başka bir odada başka bir adamın sevgilimin vücuduna dokunuyor olmasının verdiği düşünce yüzünden.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mantık doktorların da hep hemcins olmasını talep eden mantıkla aynı. Kesinlikle doğru bulmuyorum.

Erkek masöre masaj yaptırmak sorun değil ama hiç yaptırmadım. Kesin erkeğin yapacağını bilsem hamama giderim, yatarım göbek taşına köpüklere bulanırım. Bana hep bayan yapar, eşime de kim yaparsa yapsın efendi olduktan sonra.

0|2
    0|0
    • Düşünceniz için sağolun.. bu gibi düşünceler az olmamalı

• açıkcası ben eşime istemem ama eşim bir erkekten masaj almada sakınca görmedi biz inerneten çağırdık gayet iyidi masaj sitesi adresi www.massageforwife.com

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• benım sevgılıme benım yanımda veya başka bır yerde bır bayan masaj yaparsa ben kızarım...

kesınlıkle ızın vermem...

kavga çıkartırırm.. yaptırdıgını ögrenırsemde..

0|0
    0|2
  • açıkcası ben eşime istemem ama eşim bir erkekten masaj almada sakınca görmedi biz inerneten çağırdık gayet iyidi masaj sitesi adresi link

0|0
    0|0
  • ona hemcinsi, bana karşı cins :)

1|1
    0|0
  • kadın işini yapıyor sadece ,bence bıkmıs bıle olabılır ,yanı dokunup orgazm olmuyor sonucta sevgılıne .

Benım aklımda hep bır erkeğe masaj yaptırma fıkrı var bakalım ne ara denerım.

0|0
    0|0
    • kadın değil adam yaptı zaten sevgilime:)

• dokunup zevk alan o değil zaten :D masaj yapilan

• etmus bu konuda kötü emellerıme masörü alet edeceğim :)))))

• açıkçası bi erkeğe erkek masör çok komik gelio bana :D ama evet hemcinsleri olmalı... :D

0|0
    0|1
  • sevdicek öğrensin o masaj yapsın. bu sorun da ortadan kalksın isterim.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• masajı erkeklerin daha iyi yaptığı bi gerçek. erkeğe istenilen basıncı anca erkek kuvveti verebilir ama psikolojik olarak bayan yapsın isterim =) eşimede bayan yada erkek yapabilir. sonuçta adamın işi bu günde bilmem kaç kişi geliyo. erkek jinekoloklar sadece bekarlaramı bakıyo sanıyosunuz

0|0
    0|0
  • Hemcins isteyecek olsam, partnerim önce bana yapar sonra ben ona yaparım... Madem tatil ve rahatlama ortamındayız, Karşı cinsler olmalı ki, ruhun pisliği ortaya çıksın... Partnerine tanımadığın biri dokunuyor düşüncesi bilr yeter kıpırdanmaya...

0|1
    0|0
  • bu yuzden cift masajinda bay- bayan masor secenekleri var, hemcinsler yapsin cidden adami gebertirdim ben orada durmayip

0|0
    0|0
  • Bayanların elleri daha iyi oluyor bu konuda. Balayında yaptırmıştık; iki bayan masaj yaptı bize. Memnun kaldık.

0|0
    0|0
    • ya şte onu diyorum:) sana bana bayan eli güzel geliyor da , sevgilileirimiz de belki erkek elini tercih ediyordur...

• Evet sankı erkekler güç uygularken ve insanın kolunu belını bıle tutarken can yakabılıyorlar

acaba masaj yapan kişi bu ayarı tam bılemez mı

• sen niye bugün tepkilin ki penti bu kadar:)

• İyi soru.!

Benim masaj salonuyla ilgili askerde edindiğim büyük erotik tecrübe yüzünden asla!

0|0
    0|0
  • biz işimizi kendimiz görürüz derim herhalde:)

0|0
    0|0
  • hımmm ikiside bayan olsun :)

0|0
    0|0
    • Profesyonel anlamda esinizle birlikte masaj almak izlemek ve/veya aktif olarak masaja katılmak isterseniz sertifikalı profesyonel masorden Tantra masaj hizmeti deneyebilirsiniz.
      Detaylı bilgi icin w w w. akademikmasaj. c o m ziyaret ediniz. Masaj hizmetim bay, bayan ve ciftlere yoneliktir...

Yükleniyor...