Spora başlayacaklar devam edenler ücretsiz destek?

Merhaba 2.5 senedir yaptıgım bb (body building) sporunda büyük bir bilgi kirliliği mevcut burdan devam edenler ve başlayanlara hertürlü yardımı yapıcam bölgesel çalışma kilo alma kilo verme elimden geldigince yardımcı olmaya çalışıcam hatta kafadan insanlar çıkarsa telefon yoluyla iletişime bile geçip destek vermeye hazırım tabi program dışına çıkmamaları taktirde evet sorusu olan varsa burdan veya özelden iletişime geçenilir bay bayan farketmez kesinlikle herhangi bir ücret istemiyorum tamamen bilgi kirliliğini temizlemek amacıyla açıyorum bu konuyu

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• brn yüz hatlarımı kaybetmeden vücut yapmak istiyorum yane kilo almadan 185 boy 65 kiloyum mümkün mü?

0|0
    0|0
    • İlginç gerçekten 1.85 boy 65 kilo olupta memnun olan ender insanlardansınız yapılabilir parçalama ve şekil alır ama hacimsiz vücut hoş durmaz 15 kilo almanız lazım şimdiden başlamanızı tavsiye ederim zaten parçalama ve şekilden memnun kalmayacağınız için kış ayında bulk dönemine girersiniz rahatça kilo alırsınız

• Bırakırsan kendini yemeğe verirsen yapması normal

• ben hayatım boyunca hep çok zayıfsın şeklinde ikaz edildm garip olur şişmanlık :Dsanmıyorum genetigimn değişçeğini ve kilo alcağımı ilerde nese ozmn derhal başlıyım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• vucuttaki yağ oranını kan değerlerini kısacası metabolizmayı tanımadan nasıl yapıcaksınki ama bilgi kirliliği konusunda gerçekten haklısın çok bilinçsizce özellikle zayıflamaya çalışanlar var ve çok tehlikeli

0|0
    0|0
    • Fazlalığı olan yeri öğrenmem yeterli çoğu salonda yağ oranı vs hesaplanmıypr ölçü alınıp program yazılıyor bilinçsizce yapılıyor kafadan insanlara telefon ile destek vericem zaten

• bir nebze faydalı olur tabi en azından burdakilerin yaptığı gibi bilinçsizce olmaz tabi yinede uzmanlara yönlendirmen daha doğru olur bence

• adamı görmeden proğram veriyon bu nasıl yardım mantıksz işler yapmayın başlıkta ki bilgi kirliliği senin gbiler yuzunden oluyo neyse senin gbi spor guruları çok ortda laf yetişmez size kolay gele ;)

0|0
    0|0
    • Bak orda ne yazıyor güzel zeki kardeşim kafadan insan çıkarsa telefon yoluylada iletişime geçebiliriz yazıyor kendisi bana fazlalığı olan bölgesini atar bende ona hareketleri birebir video şeklinde salondan gösteririm zaten hayatında bar tutmamış adamlar boş yorum yapıyor anca spor bölümünü incelesen anlarsın vahim durumu çok şüphen varsa gelirsin izmirde ki salonuma veya whatsapptan videolu destek verebilirim sanada bu konuyu vücut gösterisi yapmak için açmıyorum maksat birlikte yapmak doğru sonuç almak vücut gelişimindeki en önemli etken motivasyondur birebir motivasyon konusu olarak düşün bunu keşke izmirden insan çıksada gelse salona yardımımız dokunsa

• yanlış kişiyle aşık atıyorsun diyip uyumaya gdyrum yarın bacak var iyi geceler

• Hadi iyi geceler iyi çalışmalar off day dışında bu kadar geç saatlere kalma yararı olmaz :)

• Kardeşim kollar saglam omuzda var yalnız yanlardakki yaglar eriteeemiyorum ?

0|0
    0|0
    • Yanlar derken tam olarak hangi yanlardan bahsediyorsun karın bölgesindenmi?

• diyet yapmadan 24 saat koşsan 1milyon mekik çeksen boşa

• Diyetlik bir durum yok ortada vücutta gelişim var kişinin zaten büyük ihtimal hareket yetersizliğinden dolayı yanlar kalmış hareketler ile yağ oranın dengelenir zaten adam sana kalkıp kiloluyum demiyor karın bölgesinde yağlanma var yapması tek gereken bol protein az karbonhidratlı besinler ve kardiyo bu kadar basit

• Merhaba. Bende biraz kilo sorunu varda. Eve dikey kondisyon bisikleti aldım, twist hareketi ve dambıllar da var. Bu şekilde kilo verebilir miyim yemeğe dikkat ederek. Sonrasında da hafif kas.

0|0
    0|0
    • Güzel bir beslenme programı ile verebilirsiniz dikey kondisyon bisikleti ve twist hareketleri karın bölgendeki yağlanmayı hedef alır incelme meydana gelir dambıllar ilede 4 set halinde bölgesel hareketler yaparsanız verebilirsiniz tabi

• Evet var app store unuz varsa fitness point programı var bacak hareketleri genital bölgeyide hedef alır

• Teşekkürler.

Yükleniyor...