Sosyal ağlarda tanışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eyy ahali ivedi cevaplarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar 5 senedir sosyal ağları kullanıyorum ama son zamanlarda özellikle 2-3 yıldır çevremde sosyal ağlardan tanışılma hatta ve hatta sevgili olmaya kadar giden bir durum söz konusu.Ben 5 yıldır sosyal ağ kullanıyorum(face)ama bu şekilde karşı cinsle tanışmak hiç kısmet olmadı.Bu insanlar nasıl tanışıyor içinizde bu durumda olanlar var mı? ve bu şekilde tanışmayı nasıl karşılıyorsunuz mesela biri sizi görse ve samimiyetine inandırsa (amacının abazalık olmadığını)tutumunuz nasıl olurdu?cevaplarınız şimdiden teşekkürler...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlgilenmem diyenler ve iddiaa edenler diyenler günümüz herşey sanal oldugunu farkında değiller :) Filmdekiler gibi cafeye tek başına gidip, eline duble viski alıp kızla tanışılmıyor malesef. Sanal ortamda tanışmak çok daha güvenli. Tabi tanışıp ertesi gun buluşulursa işte o zaman tehlikelidir. Kendime kural belirledim herhangi biriyle tanıştıgımda 2 haftadan erkenden buluşma teklifi etmem.

2012 yıl boyunca net üzerinden 8 kızla tanıştım ve 3 kızla reel hayata geçtim. 1.cisi 4 ay ilişki yaşadım, 2.cisi yakın arkadaşım oldu her konuda açık açık tartışırız, 3.cüsü flört ediyoruz. Şu anki 1 kız gerçek hayata geçmemizi çok istiyor sanal uzerinden bi yere kadar :) Sanal alemden tanışmayı çok seviyorum çünkü çok farklı kültürden kızlarla tanışma fırsatım oluyor. Modelden, tango dansçısına kadar kızları tanıdım ve onların arkadaşlarınıda tanımakda avantajdır. Yoksa çevremizdekilerden genişletmek mümkün değil eger çok farklı insanları tanımak istiyorsanuz sanal alemde tanışmaya sıcak bakarım. Tabi en az 2 hafta, en fazla 1 ay sanal üzerinden konuşurum güven sağladıktan sonra gerçek hayata geçerim. Ertesi gün buluşmak çok sağlıklı değil hiç sevmiyorum..

Şimdi bana inanmayanlar çıkacak benim için farketmez inanmasınlar sonuçta benim hayatım :)

1|0
    0|0
    • birader eline emeğine sağlık güzel açıklama olmuş sanada inanıyorum birde şu tanışmalarının nasıl geliştiğini açıklarsan duacın olurum vesselam :)

• eyvallah birader yani kızı nerde görüyorsun onu soruyorum ben sayfada grupta falan mı

• eyvah eyvah :D gir faceye ve hiç konuşmadıgın, açık arkadaş listesi olan arkadaşı bul ve listedeki begendiğin kızlara merhaba die mesaj at :D Veya sayfanın sağ tarafında tanıyor olabileceğin kişiler çıkar, ordanda bakabilirsin ama şunu sölim yakın ve muhbbetin olan kişilerin arkadaş listelerine bakma :) 20kızdan sadece 1 i sana cevap verecektir sonuçta onlarında flört ettikleri, çıktıkları var kimisi sanaldan sıcak bakmazlar neyse bu kadarı yeter, denedikçe öğrenirsin :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Olumlu düşünüyorum. Normal yollarla kendimize en uygun kişiyi nasıl bulabiliriz ki? Biri beni dışarıda görüp yanıma gelse tanışmak için kaçarak uzaklaşırım sapık mı bu diye. Sosyal ağlarda da bu şekilde durup dururken biri resmimi görüp mesaj attıysa o kişiyi hemen engellerim. Ancak ortak bir beğeni varsa ve bunun üzerinde konuşulmuşsa (grupta, sanatçıda, filmde, kitapta, şiirde, tiyatroda) sonrasında özel sohbete geçilerek konuşulabilir ve kişiler birbirlerini bu şekilde daha net ve daha iyi tanıyabilirler diye düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • Karsiyim hic tanimadigin insana nasil guveneceksin. Zaten asklar yalan dolan bide sanaldan oldugunu dusun :) Yillardir gozunun onunde gordugun insanlara bile guvenip sevemiyorsun.

0|1
    0|1
  • sen ne dıyorsun benım kuzenın chatten konustuguyla evlendı.hıc o amacla da gırmemıstı ama oldu bı sekılde 3 sene konustular bu sene evlendıler 3 ay oldu.ıyı ınsanlar var ama ınanmak ve guven duymak zor.bılmıyorum oluyor tanıdıgım bı kac kısı var konusan cıddı olan

0|1
    0|0
  • hayatımdaki insan ruh eşim. ve onunla face okeyden tanıştım. hemen anlaşılmaz demeyin. ruh eşi olunca anlaşılıyor. sonuçta karşındakide bi insan. insanlar birbirine güvenmeli sen güvenirsen amacının farklı olmadığına inanırsan neden olmasın ki :)

0|1
    0|0
    • facebook okey mi

• EE ANLATTA BİZDE FAYDANALIM OLMAZ MI

• ya ben konuşmuyodum pek karşıma geçmişti. sonra şarkı önerdi o şekil başladı ben gönderdiği şarkıyı rock sanıyodum :D bi de en önemlisi ' ben bununla asla çıkmam ' dedim :D 3 saat okeyde konuştuk ama sarkmadı havadan sudan konuştuk. ne konuştuğunuz desen hatırlamam ama laf lafı açıyodu bizde. bu şekil yani sonra aşkını itiraf ettti ve oldu :D

• ben ilgilenmem ilgilenenlere de saygı duyarım :)

0|0
    0|0
  • Ben tanışmıştım bırıyle. İlginç bır durum oluyor. Gerçekten iki tarafta sadıksa ılıskı surebılır.

0|0
    0|0
    • tanışmanız nasıl gelişti

• Tabiki ortamda anlaşamazsın, bi bakarsın netten çok iyi anlaştıgın gerçekten samimi biri çıkıveriyor :) Oyun konusuna gelirsek tam 12den vurmak değildi amacım :D

• :)) sorun yk

• Tipin var bulursun yoksa hıcbısey bulamazsın

0|1
    0|0
  • Evet internet ortamından tanıştığım ve samimiyetine inanıp görüştüğüm insanlar oldu yalnız hiçbiri benim için hayırlı olmadı maalesef :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• var. Kızla görürürsün beğenirsen olur. Hem facede kişiliğini daha iyi analiz edebilirsin. Sana herşeyini verebilecek biriyse ve sadıksa bunun önemi kalmıyor.

0|1
    0|0
  • neden olmasın? 2012 dünyasında herkesin evinde internet var bir iletişim aracı. çok normal.

0|1
    0|0
  • Ben hala inanmıyorum buna.. Sosyal ağdan gerçek bir kız bulunmaz. Bulduğunu iddaa edenler de Amerikan oyunundan ibaretler :)

0|0
    0|0
  • evet. ben şuan çıktığım sevgilimle facede tanıştım.

0|0
    0|0
  • Amacin abazalik olmasinda ne var?

0|0
    0|0
  • yabancıyı eklemem teklıflerıde kabul etmem. Zaten adı var sadece sosyla sıteymıs tum asosyaller orda Sosyal ınsanın ne ısı var butun gun pc basında

0|0
    0|0
  • sosyal ortamda aşkını bulanlar çoğunlukla mutlu, bulamayanlar ise umutlu.?

0|0
    0|0
  • nasibin nerden geleceği belli değildir allah isterse olur nden olmasın

0|0
    0|0
  • ben 2 kızla ciddi bir şekilde tanıştım birinin resmi gayet hoştu, konyada okuyordu oraya gittim sırf tanışmak için kız metalci çıktı :S kuru kafalı tişortlar altında siyah tayt ve siyah makyaj , piercingde cabası, 2. olan japondu kız bana sürpriz yapmak için bizim İL e geldi bende yurt dışındaydım kızı kaçırdım :(

0|0
    0|0
  • facede olmuyor o işler daha başka siteler var

0|0
    0|0
    • hangı sıteymıs o ya:D sıtelerde guven karsılıklı guven olamaz bence

• ben de pek ilgilenmiyorum bu konularla ama arkadaşlardan duyduğum kadarıyla böyle siteler varmış bir de şans işi bu ama face de çok zor.

Yükleniyor...