Kimler hangi sporlari yapti?

Sporu neden yaptigibizi ve nasil basladigibizi yaza bikirsiniz

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• basketbolu orta okulda oynadım sonra liseye geçince beden eğitimi hocam fiziğimin iyi olduğunu voleybol takımına katılmamı istediğini söyledi sonra voleybol oynamaya başladım 8 senedir 4 yıl öncede beden eğitimi okumak istediğimden hazırlık kursuna başlamıştım fitnessa giderdik bol bol fitnessın ayrı bir yeri vardır bende o günden beridir de fitness yapıyorum.. basketbolu çok nadir arkadaşlarımla oynarım ama voleyboll ve fitnessa aktif olarak devam ediyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pilates, yoga.. konservatuvarda zorunlu ders. Ama daha sonra cok sevdim ve ruhen de bedenen de cok faydasini gordum. şu an yeni bir yoga cesidini de yapiyorum. Bikram yoga.. sicak yoga diye de bilinir. 40 derece sicaklikta yoga pozlari deniyosunuz ama hem muthis bir kalori veriyosunuz hem de beden cok ama cok rahatliyo. Tabii sakatlanma riski de cok az..

0|0
    0|1
    • Emin misin sen sicakta yapilan hareketler cok tehlikeli sen iyice bir arastir bir sorun var bence

• Bir biken benim iste hayatim kilo dusmekle gecti sauna ve sicvak yerleri cok iyi bilirim sivak yeelerde yaoilan hareketler daha vok sakatliga yol aciyor o anda olmaya bilir ama ileeiki zamanlarda sakatliklar baslar bundan eminnola bikirsin

• Ne fes alma derken neye gore soor yaoarken vucudunuzun normal nefes almadurumunu degustirmek sizi daha com yorar denemesi bedeva bur yavas ya da hizli nefesal ama nefes almadan once nabzini örc sonra yavas ve hizli nefes ala ozaman anlarsin nabiz almak nasil oluyor yani kos hizli birden dur ve normal birak nefesini ne kadar zamanda toprliuorsun birde kostuktan sonra yavas ya da hizli neges al nezaman roparliyor ciger acmak icindersen tamam o dogru bak ona birsey diyemem oda sporda ne kadar ise yarar bilemem

• Voleybola okul takımıyla, tenisede teyzem sayesinde basladim

0|0
    0|0
    • Devam mi bari

• Yok ya neden yanlis anliyayim:DD

• Izmilisin ve kamp egitim yerini bilmiyorum deme bana yoksa :) 😀😀😀😀😀

• Karate tenis hentbol taekwondo uzun atlama koşu kickboks muay thai hepsini az da olsa yaptım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yelek, windsorf, masa tenisi, tenis, voleybol, futbol, kayak, snowboard, paten yüzme , dalış (tüpsüz ve tüplü) ...

0|0
    0|0
    • YAPMADIKLARINI YAZ YAPTIKLARINDADA DERECELERIN NEY

• çoğu amatör kendi çapımda yani ama futbolda futsal 3. olduk. board um var kayak yapmayı biliyorum. voleybol da takımız vardı lisdeyek amatör devam masa tenisi lisansım var. windsörf falan kayak gibi şeyler asker çocuğu olduğum için çok ucuza tsk dan kiralıyorum öyle yapıyorum. paten i çok severim spor mahiyetinde değilde sokaklarda gezmek için kullanırım okula bazen onla giderim :) dalış ta da dandik bir lisansım var bir kursa gitmiştim o ama her yaz dalış yaparım ama tüpsüz daha güzel zıpkınla :)

• sabiyken sokakta yapılabılen sporları yaptım

0|0
    0|0
  • boks yapıyorum

0|0
    0|0
  • bodybuilding takılıyoruz ölesine

0|0
    0|0
    • Guzel Amatormu profesyonel olarakmi yapiyorsun

• olur sıkıntı yok ne zaman istersen

• Sarjimda az heran kapana bilir simdiden iyi geceler