En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?

En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?

Her ne kadar kaçsam da sonunda yandım. Her yıl gölgeleri kollar, güneşten kaçar ama yine de muhakkak bir şekilde yanmayı başarırım. Özellikle yüzüm için.. Yüzüm çok hassas +50 den aşağı olan güneş kremlerini süremem ve cildim çok parlak güneş kremini sürünce iyice parlıyor.. Parladığı için rahatsız oluyordum pudra sürüyordum üstüne (mefret etsem de) ama yüzümden çok terleyen bir insanım ve pudra akıyor o kadar komik duruyor ki arkadaşlar arasında dalga konusu oldum.. 5 tane güneş kremi kullandım hepsi yüzümü ekstra parlattı. Parlatmayan, mat ve +50 güneş kremi bilen varsa yazabilir mi?

Kullandığınız en iyi güneş kremi ürünü hangisi? Hangi marka ve kaç faktör kullanıyorsunuz? Hangi marka güneş kremi tavsiye edersiniz?

0|0
13082

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• hawaiilan iyi değil..satıcılara iyi kar bırakıyor o yüzden satmaya calısırlar...

garnier fiyatı hem fazla olmayan hemde cok kaliteli bir markadır..alman malıdır...bence dünyanın kalite-fiyat oranlamı yaparsan en sahane ürünleri garnier de..deneyin derim...

0|0
    0|0
  • bronzlaşmak iyi değil diyor cilt hekimleri

0|0
    0|0
  • Sadece Nivea oneririm en az 5 etkili olmasına dikkat et...

0|0
    0|0
    • Nivea hiç düşünmemiştim ama artık düşünüyorum,teşekkür ederim :)

• Rica ederim... Nivea iyidir bu konuda...

• nivea

1|0
    0|0
  • Anthelios 50 spf var eczane ürünü ama.300 ml olan iine yarar 65 tl fiyat.Yazı geçirirsin bunla.

1|0
    0|0
  • Nijea junior var kullan faktörü yüksek çocuk cildi için yapıldığından alerji yapmaz sanırım ama az sür yoğurt gibi bembeyaz ediyor :)

0|0
    0|0
  • Yoğurt knk

0|0
    0|0
  • Garnier sis

0|0
    0|0
  • Yoğurt sür. Az yağlı ama.

0|0
    0|0
  • Açık renk mi cildin?

0|0
    0|0
  • Sebamed SPF 50

0|0
    0|0
  • La Roche Posay çok iyi.

1|0
    0|0
  • hmm .. en sağlıklısı hiç bişey sürmeden güneşin altında bnini yakmak çok faydalı vede pozitif etkileri var ama en kötü yanı akşam yatacak yer bulamazsın o ayrı mes'ele :D

0|0
    0|0
  • Aramız da dermatolog yoktur sanırım. cildine en uygun kremi en yakın hastane ya da eczanelerden öğrene bilirsin.

0|0
    0|0
  • arap sabunu sür daha iyi

0|0
    0|0
  • Bakımlı erkekler nerdesiniz 😂😂 Ben darphin öneririm güzel kokar ayrıca dermolojica ve daylong güneş kremleri iyidir. Solente de iyidir ama ağır kıvamdadır cildiniz yağlıysa tavsiye etmem😉

0|0
    0|0
  • Sebamed kullanıyorum. Yanmamak için+50 faktör. 65-70 lira arasıydı sanırım

0|0
    0|0
  • Seba med iyidir

0|0
    0|0
  • Yves rocher tabiki tek seçimim

1|0
    0|0
  • eczaneden al derim ben

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 129

• annem geçenlerde arko güneş koruyucu krem almış fafif beyazlık veriyor ama yağlı değil çok sevdim. güneşe alerjim var benim koluma azıcık sürdüm dışarı çıktım hiç kızarma olmadı normalde kızarırdı.

1|0
    0|0
    • Canım hafif beyazlık verince sıkıntı işte cilt onu tam ememiyor ve kötü duruyor 😞

• shiseido kullanıyorum ben memnunum gayet yi

0|2
    0|0
  • avonun ya da kozmetikçilerin dandik kremlerini alıp sürme
    git eczaneden 50 faktörlü güneş kremi al

0|0
    0|0
  • Ben şu ara vichy kullanıyorum cok memnumum. Garnier de iyidir. Ama gecen sene bir yazı okumusdum arastırmıslar ucuz kremler daha iyi koruyormus, ilginc :)

Yanıklar için Burn Free. Anın da acın kesilir, güneş kremi değildir bu yanıklar içindir. Yanıklar güneş kremi ya da güneş sonrası kremleri sürmek gibi bir hataya düşmeyin

0|0
    0|0
  • Bioderma

0|1
    0|0
  • Vichy 50 factor olan iyidir

0|1
    0|0
  • Niveanın 50 faktör kremlerini kullanabilirsin

0|1
    0|0
  • Bioderma gayet iyi 😄

1|0
    0|0
  • Ben nivea dan memnunum

1|0
    0|0
    • Beyaz bir tabaka şeklinde durmuyor değil mi cilt tarafından emiliyor

• Coppertone

1|0
    0|0
    • Geçen gün eczanede sordum onu üretimi durduruldu dediler bana ama depolarda bulunuyormuş. Peki memnun musun?

• Memnunum canım.

• Teşekkürler Kuzum

• Shiseido ben bunu kullaniyorum cok memnunum

0|1
    0|0
  • Eczanede almalısın. Spf 50 gerekli.

0|1
    0|0
  • Avene +50

2|0
    0|0
  • Spf'i yuksek olsun.

Etki etmiyor derken kullaninca yaniyor musun?

0|0
    0|0
  • Avene ve biodermanin mat birakan gunes kremleri var arastir gercekten cok iyi fiyatlari 40 50 civarinda ama hak ediyo paralarini gercekten

1|0
    0|0
  • Var kullandığım kaliteli bişi bende beyaz tenliyim hassas bir cildim var ama pahalı biraz
    Avene +50 spray güneş koruyucu fiyatı 90-100₺ gibi bişi

0|0
    0|0
  • link bunu dışında niveada güzel

0|0
    0|0
  • Rock

1|1
    0|0
  • 4 yıldır felan solante tele-rubor kullanıyorum. ve doktor vermişti sağlık sorunumdan dolayı. solante iyidir

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    109
Yükleniyor...