En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?

En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?Her ne kadar kaçsam da sonunda yandım. Her yıl gölgeleri kollar, güneşten kaçar ama yine de muhakkak bir şekilde yanmayı başarırım.Kullandığınız en iyi güneş kremi ürünü hangisi? Hangi marka ve kaç faktör kullanıyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• canım Garnier Ambre Solaire en iyisi..bende güneş alerjisi var denemediğim kalmadı..en iyi bu koruyor beni..

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de aven markasını beğenerek kullanmıştım cildim çoğunu absorbe edemedi...

Kızlar Ne Diyor 6

• la roshe posay yada aven kullan . Ben aven 50 factör kullanıyorum ama la roshe posayde çk kaliteli çinkoları yüksek .

• iş marka da bitmez iş cilt tipine uygun kremi kullanmanda biter doğrusunu bulduysan ister nivea ister ambre solaire olsun sorun yaşamasın ama 2 satte bir sürmen gerekir yoksa yanarsın

• Ben şu ara vichy kullanıyorum cok memnumum. Garnier de iyidir. Ama gecen sene bir yazı okumusdum arastırmıslar ucuz kremler daha iyi koruyormus, ilginc :)Yanıklar için Burn Free. Anın da acın kesilir, güneş kremi değildir bu yanıklar içindir. Yanıklar güneş kremi ya da güneş sonrası kremleri sürmek gibi bir hataya düşmeyin

• güneş kremi markası garnier.

• arko nem güneş kremi ve sebamed güneş kremi kullandım ikisinden de memnun kaldım ama zaten ben güneş yanıklarıyla çok uğraşan biri değilim. benim önerime pek güvenme derim.

• oldüo kullanıyorum.havuç yagı ve cıkolata yagının bırlesımı.kızarmadan dırekt bronzlasıyorum

Yükleniyor...