En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?

En iyi güneş kremi markası hangisi? Güneş yanıkları için tavsiyesi olan var mı?

Her ne kadar kaçsam da sonunda yandım. Her yıl gölgeleri kollar, güneşten kaçar ama yine de muhakkak bir şekilde yanmayı başarırım. Özellikle yüzüm için.. Yüzüm çok hassas +50 den aşağı olan güneş kremlerini süremem ve cildim çok parlak güneş kremini sürünce iyice parlıyor.. Parladığı için rahatsız oluyordum pudra sürüyordum üstüne (mefret etsem de) ama yüzümden çok terleyen bir insanım ve pudra akıyor o kadar komik duruyor ki arkadaşlar arasında dalga konusu oldum.. 5 tane güneş kremi kullandım hepsi yüzümü ekstra parlattı. Parlatmayan, mat ve +50 güneş kremi bilen varsa yazabilir mi?

Kullandığınız en iyi güneş kremi ürünü hangisi? Hangi marka ve kaç faktör kullanıyorsunuz? Hangi marka güneş kremi tavsiye edersiniz?

0|0
13082

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• hawaiilan iyi değil..satıcılara iyi kar bırakıyor o yüzden satmaya calısırlar...

garnier fiyatı hem fazla olmayan hemde cok kaliteli bir markadır..alman malıdır...bence dünyanın kalite-fiyat oranlamı yaparsan en sahane ürünleri garnier de..deneyin derim...

0|0
    0|0
  • bronzlaşmak iyi değil diyor cilt hekimleri

0|0
    0|0
  • Sadece Nivea oneririm en az 5 etkili olmasına dikkat et...

0|0
    0|0
    • Nivea hiç düşünmemiştim ama artık düşünüyorum,teşekkür ederim :)

• Rica ederim... Nivea iyidir bu konuda...

• nivea

1|0
    0|0
  • Anthelios 50 spf var eczane ürünü ama.300 ml olan iine yarar 65 tl fiyat.Yazı geçirirsin bunla.

1|0
    0|0
  • Sebamed SPF 50

0|0
    0|0
  • hmm .. en sağlıklısı hiç bişey sürmeden güneşin altında bnini yakmak çok faydalı vede pozitif etkileri var ama en kötü yanı akşam yatacak yer bulamazsın o ayrı mes'ele :D

0|0
    0|0
  • Sebamed kullanıyorum. Yanmamak için+50 faktör. 65-70 lira arasıydı sanırım

0|0
    0|0
  • güneş in the city :)

0|0
    0|0
  • 50ustu faktor al

0|0
    0|0
  • en güzeli yoğurt sür kardeşim:)

0|0
    0|0
  • hemen hemen hepsi aynı geliyor bana farkı anlayamıyorum. ikisini de alabilirsin amaç güneşten korusun...

0|0
    0|0
  • bence kullanma d vitamini daha az alırsın güneşten

0|0
    0|0
  • nivea ürünlerinden şaşma cildin hassassa çocuklar için olanını kullan öğlen sıcağında bile kızarmazsın.

0|0
    0|0
  • Yağsız olanları var olnlardan al

0|0
    0|0
  • Seba med 45 faktör kullan biraz yüzün pembeleşir ama çok iyi

0|0
    0|0
  • 50 faktörlü güneş kremimiz var denemek isterseniz bitkisel ben burada marka yazmıyom özelden yazıyorum

0|0
    0|0
  • geçen gittim denize hiçbir güneş kremi tercih etmedim evde vardı bulamadım daha dooğrusu.mama baya kötü oldu.garnier var onu kllanmayı planlıyorum.

0|0
    0|0
  • havalar tam ısınmadan havuza gitmeyi deneyin, hafif hafif yanlış olursunuz. güneş kremler pek para etmiyor artık.

0|0
    0|0
  • Satılan yerlere gidip sormayı dene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 129

• Ben şu ara vichy kullanıyorum cok memnumum. Garnier de iyidir. Ama gecen sene bir yazı okumusdum arastırmıslar ucuz kremler daha iyi koruyormus, ilginc :)

Yanıklar için Burn Free. Anın da acın kesilir, güneş kremi değildir bu yanıklar içindir. Yanıklar güneş kremi ya da güneş sonrası kremleri sürmek gibi bir hataya düşmeyin

0|0
    0|0
  • link bunu dışında niveada güzel

0|0
    0|0
  • Nivea

1|0
    0|0
  • canım Garnier Ambre Solaire en iyisi..bende güneş alerjisi var denemediğim kalmadı..en iyi bu koruyor beni..

0|0
    0|0
  • la roche posay spf 20 ya da 30 luk al. 50 lik alırsan cok bronzlaşamazsın, biraz rengin kırılınca 10 faktörlü vucut yağları var nivea nın , onunla devam edebilirsin

0|0
    0|0
  • Sebamed 45 tl

1|0
    0|0
  • Ben sebamed +50 koruyucu olayın kullanıyorum benimde cildim çok hassas ve doktor bana bunu önerdi

0|1
    0|0
  • Nivea

0|1
    0|0
  • niveanın kiler fena degil

0|1
    0|0
  • kımyasal fıltresı az olanı bır marka tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Bendede var kollarimda bu yüzden kollarima hep yüksek faktörlü krem diger yerlerimede yag sürüyorum :)

0|0
    0|0
  • Gunese cikip, gunes kremi calan insanlari anlamiyorum...

0|1
    2|0
    • bazı insanların ciltleri hassas ve mecburi dışarı çıkmak zorunda kalabiliyo başın ağrıyınca ağrı kesici kullnamıyomusun

• yanlışkıl oldu kusura bakma 1 puan verdim

• tamam sagol +1 icin, hassas cilt.. hiiimmm mantikli tabi.

Hayir agri kesici kullanmiyorum, ba$im agrimaz kolay kolay.

• sebamed +50 faktör losyon kullanıyorum ben

0|0
    0|0
  • Nivea

1|0
    0|0
  • sebamed baby en son kampanya fiyatıydı geçen sene eczanede 28 lira...

1|0
    0|0
  • Arko nem bronzlastirici seri 6spf. Hem korur hemde kalıcı bronzluk verir.

0|0
    0|0
  • avene çok iyi

0|1
    0|0
  • dermozinc 50 faktör 50 ml. 30 tl .. hiç yağlıdeğil süper

1|0
    0|0
    • koruyuculuğu nasıl peki

• anladım canım teşekkür ederim

• rica ederim

• La roche posay

0|0
    0|0
  • Ciltt tipiniz e uygun olanı ni tercih etmelisiniz. spf 15 nemlendirir. Etkenlerden korur.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    109
Yükleniyor...