Evde Nasıl Kilo Verebilirim.?

Arkadaşlar 1.55 boyum 48 kiloydum bir sene içinde 60 oldum anlamadım nasıl aldığımı veremiyorum şimdi evde nasıl kilo verebilirim spor salonuna ya da hergün yürüyüş yapmaya vaktim yok..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle az yiyerek. Kilo vermenin başka yolu yok. Zaten az yiyorum diyosan daha da az yemelisin. Kilo veremeyen bir insanın 2 sebebi olabilir. 1. Metabolik bir hastalık. 2. Gereğinden fazla yemek. Bazıları benim gibidir ne yerse yesin kilosunu korur. Bazıları da günde 5 kaşık fazla yese kilo alır. Sebzeye meyveye yüklen. Yağı ve karbonhidratı azalt ama tamamen terk etme sakın. Rafine ve işlenmiş gıdalardan, glikoz şurubu içeren ürünlerden uzak dur. Bol bol hareket et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evde zor yni bir bisiklet , mekik falan düşürebilirsinde ama fazla bişey olmaz yni spor salonuna 3 ay yazıl güzel beslenme ile güzel bir fiziğe sahip olabilirsin

1|0
    0|0
  • göbişi var hehehehe

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • boğaznı tutarak

0|0
    0|0
  • burada daha fazla durursan NAHsıl vereceksin?

0|0
    0|0
    • :) yüzüme vurma yardimci olmaya çalış. .

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet uygulayabilirsin zamanin varsa diyetisyene git bir kerelik ve sana uygun diyeti hep uykula zamanin yoksa disarida yuruyus yapmaya evin icinde 45 dakika yurusen bile cidden yeter o bile ben cok biliyorum bir senede 27 kilo verip sadece yuruyus yapan her gun bir saat ve diyetleee

1|0
    0|0
  • Boyunda kısa oldupu için 45 kilo senin için ideal kilo, kilo vermek için yürüyüş yapmana ya da spor yapmana gerek yok boğazını keseceksin düzgün besleneceksineğer evde hareketler yapmak istiyorsan zumba dansları oluyor youtube da aç izle baya terletiyor ya da ip atla çok işe yarıyor

1|0
    0|0
  • Ya nasıl kilo aldın ne yedin allah aşkına söyle bize de ölüyorum zayifliktan iskelet gibi dolaşıyorum ya :((

0|0
    0|0
    • Kız bilmiyorum ki ne bulduysam yedim akşamları çayın yanına ıvır zıvır dan oldu sanırım. .:)

Yükleniyor...