Bu kızın peşimde koşmasının amacı ne ?

Bi kız var arkadaşlar teklifime olumsuz yanıt vermişti 3 ay önce , şimdiyse bi ilgi bi ilgi , anlatamam. Ters yapıyorum daha çok geliyor sizce amacı ne dalga geçmek mi ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• teklifini bir refleks olarak reddetmiş anlaşılan. sonra düşündükçe hoşuna gitmiş, şimdi ilgi bekliyor. yazık be yüz ver kıza. etmiş bi hata. en azından bi selam ver konuş, gelecekse gelir gidecekse gider. sen uzak durup ters yaptıkça reddedilmenin verdiği hırsla üzerine gidiyor. mesela bak üniv.de görmüştüm. hemde herkesin içinde kız çocuğu öpmeye çalıştı, çocuk başını çevirdi kız daha hırslandı, çocuk kızı eliyle itti ama kız daha hırslanıp öpmek istiyorum diye öpücük ataklarında bulundu. yani reddedilince hırs yapıyorlar. artık utanma çekinme kalmıyor. sen de yakınlaş kız hırsını alsın o zaman kendiliğinden uzaklaşır. reddedilmek kızları sarsar.

0|0
    0|0
    • Ben ona güvenmiyorum ama seviyorumda ve bilmiyorum ne yapacağımı ?

• seviyorsan, o sana yakınlık gösterdiği an, (yani durup dururken değil) sen de ona yakınlık göster madem seviyorsun. ona cevap ver, o zaman kız reddedilme hırsından kurtulur seni istiyorsa nazla karışık ilgi görme moduna geçer, ya da istemiyorsa sessizce uzaklaşır...

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kacırdığını anlamıs demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :)İstediği yer olmamış sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...