Türkiye'nin Barcelona'sı hangi takım?

Evet Arkadaşlar Gün Geçtikce Futbolda Dünya'da Değişiyor Dünya'nın En İyi Takımı Olan Barcelona Bu Bir Gerçek Peki Ya Türkiye'nin Barcelona'sı Sizce Kim Yada Kim Olabilir ?

• Beşiktaş Jk
    20% (1)24% (4)23% (5)Oy Ver
  • Galatasaray Sk
    40% (2)35% (6)36% (8)Oy Ver
  • Fenerbahçe Sk
    40% (2)24% (4)27% (6)Oy Ver
  • TrabzonSpor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bizden Bi Halt Olmaz :D
    0% (0)17% (3)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim Fikrimi Soracak Olursanız Fenerbahçe Sk Türkiye'nin Barcelona'sı Olur Aykut Kocaman Takımı Pas Üzerine Kurmaya Çalışıyor Son Antrenmanda İse Takımın Pas Yüzdesi Oldukca İsabetli Ve Şaşırtıcıymış Fenerbahçe Sk Işık Veriyor Açıkcası ...

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• 3 büyüklerin olamayacağı kesin, çünkü barcelona altyapıya önem veren bir takım, ama 3 büyükler özelliklede fenerbahçenin ilk 11 inde kaç tane altyapıdan yetişmiş futbolcu var? türkiyede hiç bir takım barcelona olamaz, dünyada ise Arsenal sanki biraz Barçayı andırır gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• futbolla ilgili tahminlerim hic tutmuyor..yine de b dedim..

0|0
    0|0
  • TR'de hiçbirşey profesyonel olmadığı gibi bu da değil. o yüzden cevap yazmak anlamsız.

0|0
    0|0
  • türkiye bolu spor ...

0|0
    0|0
  • her zaman bolu spor

0|0
    0|0
  • or Son Antrenmanda İse Takımın Pas Yüzdesi Oldukca İsabetli Ve Şaşırtıcıymış Fenerbahçe Sk Işık Veriyor Açıkcası .

0|0
    0|0
  • sanız Fenerbahçe Sk Türkiye'nin Barcelona'sı Olur Aykut Kocaman Takımı Pas Üzerine Kurmaya Çalışıyor Son Antrenmanda İse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tabii ki aslan Galatasaray, Türkiye'nin en kollektif oynayan, pas yüzdesi en yüksek takımı! Kuş takımından Barça çıkacağına kargalar güler.

0|0
    0|0
  • rüya alemindesin...spor yapan bir millet değiliz...lakin herkes yorumcu...çok biliyo

0|0
    0|0
  • Hiçbiri Barça gibi olamaz onlar artık efsane pozisyonunda...Fakat yakın tarihte küçük bir Barcelona gibi oynayacak ekip bence galatasaraydır ki ben Beşiktaşlıyım düşüncem bu.İlave olarak eğer bir Türk takımı yine Uefayı kazancaksa ki Şampiyonlar Ligini kazandığını biz göremeyiz;bu yine galatasaray olacaktır.Bendeki göz-nizam bunları söylüyor.

0|0
    0|0
  • Türkiyede ayaklar değil çeneler konuşur o yüzden hiçbrnden bii halt olmaz !

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olcak..altyapıya yöneldik :) lamasia

0|0
    0|0
  • Barceleno kendini beğenmiş Katalan'ların takımıdır. Bu da Türkiye'de Galatasaray'a yakışır gibi geldi :))

0|0
    0|0
  • galatasaray alt yapıdan tetişdirir ama oyun olarak real madrride daha yakın felsefesi

0|0
    0|0
  • bu kadar dışarı özentili olmayın bırakında onlar size heveslensin

0|0
    0|0
    • bizim Yaptıgımız En iyi şey şike Ve bol bol eleştirmek başka bişe degil adamım bizim neyimize heveslensinler

• Duygusal davrandım ve Trabzonspor dedim :(

0|0
    0|0
  • Tabbiki BJK ...

0|0
    0|0
  • acaba birgün İspanyada İspanyanın Beşiktaşı,Galatasarayı,Fenerbahçesi kim diye sorarlarmı

0|0
    0|0
  • Tabii ki Fenerbahçe :)) Cincon olacak değil ya

0|0
    0|1
  • Baskalarına imrenmeyi ne kadar cok seviyoruz..

0|0
    0|0
  • Ligi toplarsan belki birşeyler düşünebiliriz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 3<

0|0
    1|0
  • urfaspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...