Yeni tanıştığın ve hoşlandığın kıza yaklaşmanın en temel 5 kuralı nedir?

evde kızlı erkekli arkadaş ortamında yeni tanıştığın ve hoşlandığın bi kıza yaklaşmanın en temel 5 kuralı nedir ? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1-Samimi ve kendin ol

2-Eğer hayvansan direk 3.maddeye atla.

3-Kendine Güven

4-Açık gözlü ol, ortamdaki en ufak ayrıntıları kaçırma, yoksa 5.maddeye geçme

5-4. maddede uygun anı gözetledikten sonra 10 kaplan gücüyle karşı atağa geç. Önce çocuksu justin bieber bakışı, sonra kendine güvenerek bir selam sonrası sana kalmış

Kızlar Ne Diyor 4

• yapmacık olma kasma yani kızı güldürücem diye.odun gibi de durma ilgilen değer göster.ama ilk günden atlama kısıtlamalar getirme.

• kızın nasıl bi tipten hoşlandığını bilmen lazım, ama sen yine de yapmacık olma ilk kural bu :))

• zor bişey istiyorsun nerden bileyim yeni tanıştım :P :D

• önce sanki yicekmiş gibi bak sonra merhaba de aşırı bi samimiyet göster ...sonrada hiç oralı olma yüzüne bile bakma :D böle yapan erkekler beni nedense çok çekiyo :D

• şey yapcak gibi yani :D:D

• yiyecek gbi bakma ne bana bikaçkez dediler yiyecek gibi bakıyon diye oysa aklımda hiç yemek filan yoktu

• Hatta gözünün üstüne bir tane vursun haşin erkek = )

• Öncekileri Göster
  • bir içki alırmıydınız? ile başla, bu evin balkonu nerede ya diye sormakla devam et yanlışlıkla yatak odasına götürr :PP

Not: ben başlatmadım bu soruyu sorarak saçmalayan sensin :((

• mavimor hayal kurmak güzel ama ben hoşlandoığm kıza içki ısmarlamaya kalkıştm hayır dedi daha sora samimi olduk ... ve tanışırken neden bana içki ısmarlamaya çalışıyodun seni yanlış anladım dedi buna ne diyceksin ?

• varol bee :)

• Niye saçmalasın ki ne güzel bir kadına nasıl yaklaşması gerektiğini soruyor... bence biraz toplum içine çık insan davranışlarını gözlemle... oldukça ihtiyacın var çünkü...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• yıılışma karar lı ol

• Ben böyle yapıyorum: link

• göz kırp gül yanında saygılı bir şekilde merhaba tanışabilirmiyiz veya üstünde ki çok hoş nereden aldın de.

• Ne manada yaklaşacan ona göre yazalım ?

• o kadar genelleme insanları bu devirde. altta eticin yazmış zaten .

• yani ilerleyen saatler neyi gösterir bilemem ama sonuçta hoşlandıgın kız yani.. neden yaklaşırki insan hoşlandıgı kıza :S

• Neden 5 ? Neden 3 değil ? Bence tek bir kuralı var o da kural tanımamak :)

• düz hesap olsun diye. ağız alışkanlığı :D

• 1-kendine güven.

2-kendine güven.

3-kendine güven.

4-kendine güven.

5-kendine güven.

ve kızlardan korkma ;) işe yarıyor.

• 1. Erkekleri derhal kov..:))

2. Kendini de değil yahu! çabuk geri gel:)

3. Loş bir ışık ayarla , alttan da smoothjazz bir şeyler aç..

4. Eline bir kadeh içecek al..Diğer kızları nazikçe uğurla..

5. ? ? ee ne bakıyosun karşında kız artık?!? :)))

• valla hafız 5e kadar yolu var mı bilmem ama bana en doğru gelen ortak zaman geçirmek ve bu süre içerisinde olduğundan farklı davranmamak. bu temelde şekillenen ilişkiler şayet ilişki haline gelirse yani çok sağlam oluyor. Allah kolaylık vere...

• Şimdi herşeyin kullanma kılavuzu var .

• Konuşurken çoğunlukla onun gözlerine bakmaya özen göster,

Fikirlerine yorum yap olumlu yada olumsuz önemli değil.

Şahsına söyleme cesaretin olmayacak olursa fikirlerine veya giyimine kuşamına iltifatta bulun.

Onun orda bulunan herkesten farklı olduğunu hissettirmenin tek yolu onunla ilgilenmendir.

Bunlar ondan hoşlanmış olduğunu belli etmenin en kolay yollarıdır.

• kolasına uyku hapı koy

• kafasına vur bayılt götür.

• En kral yorumu yapmış = )

• nolduki bebeğim

• ya bi sussana sen bee :D

Yükleniyor...