1 ay spor salonuna gideceğim. Yeterince yağ yakar mıyım?

Yarın okuldan sonra spor salonuna kayıt olacağım ve başlayacağım. Basen bölgemi eritmek amacıyla. Sizce 1 ay yağ eritmek için uygun bir süre mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bayan kardeşim , şu 1 ayda şu kadar yağ yakar mıyım veya 3 ay gitsem nasıl sıkılaşırım sorularını bırakın. Bu sporu bir hayat tarzı yani her gün gidip yaptığınız bir hobi olarak görün. Nasıl ki yemek yemeyi bırakmıyorsun , devamlı su içiyorsun aynı şekilde sporuna da her gün vakit ayır. zamanım yetmiyor çalışıyorum diyenleriniz vardır. BAHANEN OLMAMALI !! her gün 8 de kalkıyorsan o gün 6 da kalk sporunu yapıp yemeğini ye. Bu insanı zinde hissettirir. Fit olursunuz. Dış görünüşünüz düzelir bu sayede özgüveniniz artar. Yani demek istediğim 1 ay yapıp bırakıcam gözüyle bakma buna. Sorunun cevabına gelirsek hayır yakamazsın. Sadece spora gitmen de yetmez açıkçası , bir takım diyetler eşliğinde bunu desteklemen gerekir. Ayrıntısıyla anlatmamı istersen profilimde linkim var. Ama bana kalırsa her insanın hayatında spora ayırdığı haftada muhakkak 5 günü olmalı. Dediğim gibi BAHANE BULMAK KALORİ YAKMAZ !! Saygılar..

0|0
    0|0
    • Evet zaten yazdığım sorunun ne kadar saçma olduğunu bende fark ettim. Yani sonuçta her insana göre değişir. Ben sadece çabuk zayıf görünmek isteyen biriyim. Teşekkürler inceleyeceğim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Tbi ki de hayır sen spora başladığın an ısınma hareketleri olcak. Bu da vücudunda ağrılar oluşmaya başlıyacak. Bu ağrılar da 1 hafta 10 gün bir süreçte geçiyor. Sadece vücudun 1 ay süre icinde yatkınlaşır. Bişey olmaz ynii

0|0
    0|0
  • bu kafayida hic anlamam Sporu yasam tarzi haline getirmek yerine neden su kadar sure yapacağım dersiniz ki

0|0
    0|0
  • kardiyoya abanırsan evet ama sıkılasmak için daha uygun bir yer salon

0|0
    0|0
    • Kardiyo çalışağım bir süre sonra sıkılaştırmak için ağırlık gibi birşeye geçeceğim.

• 1 ay için hiç başlama

0|0
    0|0
    • O zaman 2. aya da yazılayım ben

• Evet anladım. Annem ağır yemekler yapmasa ve saatleri düzgün ayarlasa çokda güzel kilo vereceğim ama işte anne o. Onun dışında dikkat ediyorum. Sadece evdeki egzersizleri yapmakta üşeniyorum

• bikaç tarif öğren derim ;)

• Daha fazla surer 1 ayda olmaz

0|0
    0|0
  • Ben 2 senede erittim!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet bir ay yeter düzenli gidersen ve iyi beslenirsen.

0|0
    0|0
  • basenlerini kısa sürede inceltmek istiyorsan salonla yetinmemeli ve evde de çalışmalısın. ayrıca 1 ayda istediğin sonucu alamazsın.

0|0
    0|0
    • Evde zaten yapıyordum ve çok fazla kilo verip yağ yakmıştım zaten ama bir spor salonunu da takviye etmek istiyorum. Mega Spor gibi :D

• rica ederim :) ama her hareketi aletli değil. http://www.youtube.com/watch?v=-19O1RnhFhA örneğin burada 31'den 43'e kadar olan yerde alet kullanımı yok. ayrıca pilates lastiği yerine külotlu çorabı bağlayıp kullanabilirsin mesela.

• Teşekkürler :D

Yükleniyor...