1 ay spor salonuna gideceğim. Yeterince yağ yakar mıyım?

Yarın okuldan sonra spor salonuna kayıt olacağım ve başlayacağım. Basen bölgemi eritmek amacıyla. Sizce 1 ay yağ eritmek için uygun bir süre mi?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bayan kardeşim , şu 1 ayda şu kadar yağ yakar mıyım veya 3 ay gitsem nasıl sıkılaşırım sorularını bırakın. Bu sporu bir hayat tarzı yani her gün gidip yaptığınız bir hobi olarak görün. Nasıl ki yemek yemeyi bırakmıyorsun , devamlı su içiyorsun aynı şekilde sporuna da her gün vakit ayır. zamanım yetmiyor çalışıyorum diyenleriniz vardır. BAHANEN OLMAMALI !! her gün 8 de kalkıyorsan o gün 6 da kalk sporunu yapıp yemeğini ye. Bu insanı zinde hissettirir. Fit olursunuz. Dış görünüşünüz düzelir bu sayede özgüveniniz artar. Yani demek istediğim 1 ay yapıp bırakıcam gözüyle bakma buna. Sorunun cevabına gelirsek hayır yakamazsın. Sadece spora gitmen de yetmez açıkçası , bir takım diyetler eşliğinde bunu desteklemen gerekir. Ayrıntısıyla anlatmamı istersen profilimde linkim var. Ama bana kalırsa her insanın hayatında spora ayırdığı haftada muhakkak 5 günü olmalı. Dediğim gibi BAHANE BULMAK KALORİ YAKMAZ !! Saygılar..

0|0
    0|0
    • Evet zaten yazdığım sorunun ne kadar saçma olduğunu bende fark ettim. Yani sonuçta her insana göre değişir. Ben sadece çabuk zayıf görünmek isteyen biriyim. Teşekkürler inceleyeceğim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Tbi ki de hayır sen spora başladığın an ısınma hareketleri olcak. Bu da vücudunda ağrılar oluşmaya başlıyacak. Bu ağrılar da 1 hafta 10 gün bir süreçte geçiyor. Sadece vücudun 1 ay süre icinde yatkınlaşır. Bişey olmaz ynii

0|0
    0|0
  • bu kafayida hic anlamam Sporu yasam tarzi haline getirmek yerine neden su kadar sure yapacağım dersiniz ki

0|0
    0|0
  • kardiyoya abanırsan evet ama sıkılasmak için daha uygun bir yer salon

0|0
    0|0
    • Kardiyo çalışağım bir süre sonra sıkılaştırmak için ağırlık gibi birşeye geçeceğim.

• 1 ay için hiç başlama

0|0
    0|0
    • O zaman 2. aya da yazılayım ben

• Evet anladım. Annem ağır yemekler yapmasa ve saatleri düzgün ayarlasa çokda güzel kilo vereceğim ama işte anne o. Onun dışında dikkat ediyorum. Sadece evdeki egzersizleri yapmakta üşeniyorum

• bikaç tarif öğren derim ;)

• Daha fazla surer 1 ayda olmaz

0|0
    0|0
  • Ben 2 senede erittim!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet bir ay yeter düzenli gidersen ve iyi beslenirsen.

0|0
    0|0
  • basenlerini kısa sürede inceltmek istiyorsan salonla yetinmemeli ve evde de çalışmalısın. ayrıca 1 ayda istediğin sonucu alamazsın.

0|0
    0|0
    • Evde zaten yapıyordum ve çok fazla kilo verip yağ yakmıştım zaten ama bir spor salonunu da takviye etmek istiyorum. Mega Spor gibi :D

• rica ederim :) ama her hareketi aletli değil. http://www.youtube.com/watch?v=-19O1RnhFhA örneğin burada 31'den 43'e kadar olan yerde alet kullanımı yok. ayrıca pilates lastiği yerine külotlu çorabı bağlayıp kullanabilirsin mesela.

• Teşekkürler :D

Yükleniyor...