Kapat

FB'nin bu videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? ibretlik?

www.facebook.com/video.php?v=579010048865515 sonuna kadar izleyin her şey zeytin yağı gibi üste çıkmak değildir

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün karaktersiz oyuncular bir takımda toplanmış üstüne şeref yoksunu bir başkan üstüne şikeci bir kulüp olunca bu hareketler normal onlara göre renktaş o yüzden fazla takılma.

Hakemlerinde Allah belasını versin.

Caner karısı caner'e az bile yapmış.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• bacım bunların ne oldugunu tum dunya bılıyor bak kac senedır avrupanın kapısından bıle gecırmıyorlar... bunlar bız suyuz dıyorlarsa emın ol tam tersıdır, azız yıldırım turk futbolunun en rezıl yonetıcısıdır, ali şenden nefret ederdık ali şen bunun yanında evliyaymış megerse.. azızı yıldırım gıtmeden turk futbolu temızlenemez, gercek sporsever fenerbahcelıler bıle bu adamdan ıllallah etmış, bu işlerın organızatoru hep o..

0|0
    0|0
  • çok korkak bu hakemler. türk futbolunun geri kalmasının en büyük sebebi bu hakemler.

o kadar faul yapılmış tırsak hakemler düdük çalamamış.

korkma kardeşim fenerbahçenin büyüklüğü altında bu kadar ezilme. faul varsa çal düdüğünü değilmi ama süslü kardeşim haksızmıyım

0|0
    0|0
  • Bakın insana yakışan şereftir ve düşünme yeteneği olan yegane canlı insandır. Siz bunun sadece futbolla alakalı olup bu videonun objektifliği konusunda en ufak bir kuşku duymuyor musunuz? Bu tarzda tepkiler isteyerek veya istemeyerek kula kulluğun, amansız bir yalakalığın göstergesidir.

0|0
    0|0
  • bu fenere özel değil. hakemler profesyonel olmadığı için aman bana dokunmasınlar ben ekmeğime bakarım diyor. büyüklerle arayı bozmamaya çalışıyor. galatarasaylıyım ama fenere yüklenmek doğru olmaz. federasyon başkanı orda olduğu sürece hiç bir kurumdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Yanlı bir paylaşım olarak düşünüyorum. Seçersen bütün takımların böylesi faülleri vardır. Gs sayfasında paylaşımış ama sizin riera diye bir furbolcu vardı adam tam bir katildi onuda yayınlayın bir bakalım

0|0
    0|0
  • Parayı basıp alıyolar hakemi.

0|0
    2|0
  • klasik fb işte boşuna nefret etmiyoruz bu takımdan (:

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!