Fitness ile ilgilenen arkadaşlar?

Arkadaşlar benim boyum 1.72 kilom 48 49 falan anlaşıldığı gibi aşırı zayıfım evin karşısında fitness salonu var fakat çok çekiniyorum yazılmaya. Erkek ağırlıklı çünkü. Şimdi benim sporla ilgilenen arkadaşlara birkaç sorum var..
1- Sağlıklı kilo almak için fitnessla mı ilgilenmeliyim?
2-En kısa zamanda en az 55 kilo olmam lazım mülakat sınavlarım var üniversite için sizce bu ne kadar sürer?( 3 4 ayı geçer mi)
3-Hocaya direkt sağlıklı kilo almak için salonunuza gelmek istiyorum mu demeliyim yoksa fitness zaten insanı direkt fit kilosuna ulaştırır mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness doğru bir şekilde yapılırsa istediğin kiloya 1-2 ayda bile ulaşabilirsin. Mülakatın varmış biraz sağlıksız da olsa o kiloya ulaşıp sonrasında toparlarsın. Önemli olan bilgin. Bu spor hakkında çok okuman araştırman çok forum gezmen lazım. Anca o zaman yeteri kadar bilgi toplarsın. 3-4 ay yeterli olur yeni başlayan biri için. Erkek ağırlıklıysa erkkelerin çoğu gündüz çalışıyor spora gelemiyorlar. Gündüz ya da öğlen vakti gitmeye çalış. Hocalara da pek güvenilmiyor bu son zamanlarda ama kilo almak için gerekli olan yağsız beslenme karbonhidratı yüksek ama bir o kadarda proteinli bir diyet sormalısın. Saygılar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocan ile sağlıklı kilo almak istiyorum diyr konuş sana hacim programı yazacaktır bu program genelde 30-40 dakika 3 set halinde yapılır 3 ayı bulur yağ olarak almak istiyorum g*t göbek olsun diyorsan cips kola ekmek hamır ne varsa ye 1.5 ayda alırsın

0|0
    0|0
  • Cips ye

0|0
    0|0
  • bol makarna ye bol bol

0|0
    0|0
  • Ben 45 günde 6 7 kilo alem evde dambllarla çalşarak

0|0
    0|0
    • ama nasıl çalıştın?

• benim metobolizma çok hızlı ya çok çabuk sindiriyorum aşırı yememe rağmen :/

• Bende de aynıydı dediğini yap

• erkeklerin en az geldigi vakitlerde salona gidersin merak etme, bide direkt hocayla konuşman daha yararlı olur , mülakatlara felan hazırlandıgını spor yaparak 5-6 kilo almak istedigini felan söyle, yani aklından ne geçiyorsa söyle o sana yardımcı oluır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...