Erkekler kankasının hoşlandığı kıza bakmaz mı?

bir erkeğin öz kardeşimsin dediği erkek kankası ile bu erkek aynı kızdan hoşlansa ama kankası erken davranıp kızı sevdiğini söyleyince erkek çok sevse dahi aşkını kalbine gömer mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olan biri arkadasının sevgilisini sevse bile sesini cıkarmaz bu ona yakışmaz. ve oldukça da kızdan uzak durmaya çalışır. Bir erkek böyle yapması gerekir. Aksi halde o erkeğe delikanlı denmesi ve ona güvenilmesi çok büyük yanlış olur

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben artık öyle tipleri göremiyorum.Millet kankamın ilişkisi bitmesede ben salça olma peşinde.Ergenler bu konuda zirvede tabikide.

0|0
    1|0
  • ortada ne kankalık kalır nede aşk kan gövdeyi götürür :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gömer evet gömmesi lazım yani ;)

0|0
    0|0
  • bakmaz

0|0
    0|0
  • Ergenin birinin facesinde görmüşdüm dün aşkım olana bu gün enişte demek zorundamıyım diye :D

0|0
    0|0
  • bakan da var bakmayan da, o kişinin karakterine bağlı, ama bakanlar daha çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet gömer.Kadınlar bu konuda bana kızabilirler fakat kadın, erkeginin kankasına kur yapmadıgı surece (ki arkadası harbi kankası ise) yan bakmaz.Kadınlar icin aynı sey gecerli degildir, ne yazıkki kankasına askını anlattıkca asık olanlar var

0|0
    0|0
  • Gömer bakınız Kuzey-Güney:)

0|0
    0|0
    • Hayır aynı drum bendede var sevdiğim çocuğun beni sevdiği çok belliydi ama kimseye söylemiyordu sonra bunun bir erkek kankası benden çok hoşlandığını söylemiş (benim arkadasta varmış yanlarında) bunun üstüne çocuk koptu benden artık beni kesmiyor bile

• Yani hayır derken kuzey güney demişsiniz ya hayır sadece onda değil bendede drum böyle mahiyetinde yazmıştım tekrar okuyunca banada saçma geldi

• Üzücü bir durum aslında.Bu olayı da çok anlamam hızlı davranan yol alıyor.Yanlış aslında ama arkadaşlığına halel gelmesin diye sineye çekiyor.

• Bakar. Niye vazgeçsin. Ben mesela dostluğu bitiririm gerekirse.

0|0
    0|0
    • Sen bir kızsın o bir erkek. Onlarda dostluk arkadaşlık ilişkileri bizimki gibi değil çok daha sağlam temellere dayalı arkadaşlıkları var onların.

• onu bilmiyorum da, kizlar olsa bir birine girerler bi erkek icin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...