Annemle sorunlarım var. Ne önerirsiniz?

askerden yenı geldim arkaşa insanın üsütüne bu kadar gelinmezki herşeye sen bakcaksın bundan sonra evın bütün masraflarını sen karşılacaksın diyor ne yapım şimdi yarısını dese hade neyse ama hepsi deyınce zor surda 900maşş alıom nasıl karşılayam 550 sırf kıra zaten herbiden varya bazen su ınsanlar kimseyi düşünmüyor

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Eve senden başka para getiren yok mu?Sen askerdeyken napıyorlardı?

0|0
    0|0
    • kendi çalışıyordu işi bıraktı

• 5 sene dişini sıksın en azından.Bunları ciddi şekilde konuş.Taşımaya hazır olmadığın bir yükü taşıtmaya hakkı yok.

• söledim ama anlamıyor ıla birşeyler çıkarıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• acımasızca

0|0
    0|0
  • ben henuz 18 yasinda olmama ragmen her is beni

bekliyor hem para hem evdeki isler erkek islerini bile ben yapiyorum

0|0
    0|0
  • Ben bir kız olduğum halde aynı muammeleyi ben de görüyorum.

Evlensem de kurtulsam, çok yoruldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ailem çok şükür bu yaşıma kadar sadece DİN ve İMAN istedi benden. ben onların hakkını nasıl öderim bilemem

1|0
    0|0
  • Kardesim askerligin bitmis hayirli olsun, annen bu sekilde dedigine gore bir bildigi muhakkak var. Zaten asıl olması gerekende boyle bir ihtiyac var ise annenizin bunu soylemeden sizin soylemeniz daha yerinde davranis olur.

0|0
    0|0
  • bir insan oğluyla para muhabbeti yapar mı yaa

0|0
    0|0
  • Bide bu genç.Para biriktirecek,düğün yapacak,ev düzecek nasıl yapsın?Ailede de insaf yok mu arkadaş?

0|0
    0|0
    • Böle kardeş ne yapım ki ben benim ailem hiç düşünmedi zaten hep ben hep ben diyen cinslerden yaa arkdaş ben ne olcam kımsenın umrunda degilim

• Allah yardımcın olsun.Zor yani işin.

• Ben evin tum mssrafini karsiliyorum.banada kurus kalmiyo:))

0|0
    0|0
    • nasıl evlancen ılerde peki kardeşim para atmsan koşeye

• baklaım kardeşim

• Sabret. ustunde buyuk haklari var. baba oldugunda onlari daha iyi anlayacaksin

• Elinden geleni yap. Birşey derse benim gücüm bu kadar aldığım maaş ortada de olay kapansın.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, imkanın varsa memur ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...